مسئول نمایندگی منطقه 8 اعلام کرد؛ اعلام آمادگی دو خیر برای تکمیل مدارس مظهر دانش و بهار


شهرستان پردیس به دلیل ساخت پروژه های مسکن مهر با رشد چشمگیر جمعیت مواجه شده است و افزایش فضاهای آموزشی بیش از پیش در این منطقه احساس می شود. به تازگی دو خیر با حضور در محل نمایندگی خیرین مدرسه ساز شهرستان پردیس متعهد شدند تا دو مدرسه نیمه کاره را با مبلغی بالغ بر یک میلیارد تومان تکمیل کنند.


"محمود زاهدی راد" مسئول نمایندگی خیرین مدرسه ساز منطقه ۸  در گفت وگو  با خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: آقایان "فراهانی" و "حاجیان" با بازدید از دو مدرسه نیمه کاره مظهر دانش و بهار اعلام آمادگی خود را طی امضای تفاهم نامه ای برای تکمیل این پروژه ها به ثبت رساندند.
وی افزود: با توجه به رشد جمعیت  شهرستان پردیس و وجود مدارس استیجاری، بافت فرسوده و کمبود مدارس، باید نگاه ویژه ای به این منطقه داشت.
"زاهدی راد" با بیان اینکه در منطقه ۸ تأمین زمین برای ساخت مدرسه با مشكلی مواجه نیست و فقط مسائلی مالی مطرح است اظهار داشت: ۹۰ قطعه زمین در اختیار آموزش و پرورش شهرستان پردیس به جهت ساخت مدرسه قرار دارد و منطقه فقط نیازمند توجه مالی دولت و خیرین نیک اندیش است.
مسئول نمایندگی خیرین مدرسه ساز منطقه ۸ در پایان گفت: شهرستان های جاجرود، بومهن و پردیس جزو نقاط مرکزی منطقه محسوب می شود که بیشتر از سایر نقاط شهرستان پردیس نیازمند ساخت مدرسه است.
 

احسان احمدیمنتشر شده در تاریخ ۱۳۹۳ دوشنبه ۱ ارديبهشت
کدخبر:312منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۳ اول ارديبهشتلینک خبر: http://www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-312.aspx