گفت و گو با مسئول نمایندگی خیرین در منطقه 16 تهران نونوار شدن مدارس منطقه 16 با مشارکت نیکوکاران


دفتر نمایندگی منطقه 16 تهران در اداره آموزش و پرورش این منطقه مستقر است. «حسین حیدری» مسئول نمایندگی خیرین این منطقه را برعهده دارد. وی درهمین منطقه به دنیا آمده و دلش می خواهد در جایی که بزرگ شده و برای اهالی و دانش آموزان محله خود قدم بردارد. وی با مشکلات مدارس منطقه و کمبود مدارس در نقاط مختلف منطقه به خوبی آشنایی دارد وکماکان سعی کرده محله های محروم و فاقد امکانات آموزشی را به خیرین مدرسه ساز معرفی کند.


حیدری در جذب خیرانی چون « خانم عرب »، «یزدی »، «ناصری»، «رشیدی » و... که از خیرین مدرسه ساز شهر تهران هستند اثر بسیاری داشته  است به طوریکه در طول یک سال و نیم اخیر فضاهای آموزشی مناسبی در این منطقه ساخته شده است. تعدای از مدارس این منطقه به سالن چند منظوره، کتابخانه، نمازخانه تجهیز شده اند. باید گفت مدرسه خیر ساز مرحوم جعفر یزدی از اقدامات خیرخواهانه ای بود که مدتی پیش افتتاح و به بهره برداری رسید و توانست گوشه ای از مشکلات  این منطقه را در زمینه امکانات آموزشی رفع کند.
نونوارشدن مدارس فرسوده منطقه ۱۶ تهران از جمله دستاوردهای تشکیل نمایندگی مجمع خیرین در این منطقه طی سال های اخیر بوده است.
 

مریم قاسمی
 منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۶ فروردين
کدخبر:295منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۳ بيست و ششم فروردينلینک خبر: http://www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-295.aspx