جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه 19 تهران در تالار معلم برگزار می شود


جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه 19 با هدف اشاعه فرهنگ مدرسه سازی در جامعه و آشنایی شهروندان با آثار و برکات مشارکت در امور خیر خواهانه از جمله مدرسه سازی با حضور مسئولان اداره آموزش و پرورش منطقه 19 ، روسای جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مجمع تهران، مدیران اداره کل نوسازی مدارس استان تهران روز چهار شنبه 26 فروردین ماه در تالار مدیدان بهمن یار برگزار می شود.


به گزارش خبر نگار مجمع خیرین مدرسه سازشهر تهران، در این جشنواره که طبق پیش بینی ها افرادی چون دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و سایر مدیران اداره آموزش و پرورش حضور دارند، اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در قالب نمایش تصویری از برنامه های مدرسه سازی، سخنرانی مذهبی با موضوع نیکی و نیکو کاری با توجه به آیات و روایات قرانی وسخنان ائمه اطهار (ع)، تقدیر و گرامیداشت حضور خیرین مدرسه ساز منطقه ۱۹ از جمله کرباسی، موفقیان، کاظمی، باقی، موسوی و... پیش بینی و اجرا خواهد شد.
نکته جالب در جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه ۱۹ تهران، دعوت از دبیران و اعضای شورایاری محله های مختلف منطقه ۱۹ است که به عنوان نمایندگان و معتمدان محلی می توانند در امر مدرسه سازی درنقاط محروم و نیازمند تاثیر گذار باشند.

مریم قاسمی
 منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۵ فروردين
کدخبر:293منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۳ بيست و پنجم فروردينلینک خبر: http://www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-293.aspx