هشتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز آموزش و پرورش منطقه 11 تهران برگزار شد


هشتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز آموزش و پرورش منطفه11شهر تهران با حضور دکتر حافظی ریس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، نعمت بنی آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، لونی مدیر آموزش و پرورش منطفه11،زرآزوند خیر مدرسه ساز و مسول نمایندگی خیرین مدرسه ساز در منطقه 11،شریعتی عضو هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز تهران و جمعی از خیرین و مسئولان در تالار محراب آموزش و پرورش منطقه 11برگزار شد.
 
محمدرضاحافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره به اینکه ملتی که دانش داشته باشد راه تغذیه را پیدا خواهد کرد افزود: آموزش های خاص و فرهنگ سازی می بایست در اولویت آموزش و پرورش قرار بگیرد.
ریس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور خاطر نشان کرد: پنجاه درصد مدارس کشور در سال جاری توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده است.
زرازوند مسئول نمایندگی خیرین مدرسه ساز منطقه 11 در ادامه این جشنواره ضمن تاکید بر ارائه فرهنگ درست مصرف کردن و فرهنگ سازی در میان دانش آموزان قول مساعد در جهت مرمت و بازسازی یک مدرسه را در منطقه 11دادند.
در این جشنواره دغدغه های آموزش و پرورش منطقه 11از جمله،نبود لوازم ورزشی مناسب در مدارس، کمبود سرویس های بهداشتی، کمبود میز و نیمکت به تعداد دانش آموزان ،کمبود سرویس های بهداشتی، مناسب نبودن فضاهای استاندار کلاس ها،از جمله دغدغه های این منطقه است که نیازمند تمهیدات لازم و نگاه مهربان خیرین مدرسه ساز است.
در پایان این جشنواره فرم های از خشت تا بهشت میان مدعوینی که قصد مشارکت در مرمت و بازسازی مدارس داشتند پخش شد.
 


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي
کدخبر:1890منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و ششم ديلینک خبر: http://www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-1890.aspx