در دوره دوم فعالیت های دفاتر نمایندگی مجمع خیرین مدرسه ساز در شهر تهران انجام شد؛ برگزاری دومین جلسه دفتر نمایندگی مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه 19


دومین جلسه نمایندگی مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه 19 تهران با حضورحنیف نیا مدیرآموزش و پرورش این منطقه و صادقی نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران در محل اموزش و پرورش این منطقه تشکیل شد .
 
در ابتدای جلسه حنیف نیا مدیرآموزش و پرورش منطقه 19 ضمن تجلیل از اعضای مجمع و بویژه دغدغه های ارزشمند نماینده مجمع شهر تهران در منطقه 19 برای تشکیل جلسات  ماهیانه گفت: بر اساس برنامه زمانبندی شده جلسات این نمایندگی هر دو هفته یکبار در روزهای سه شنبه برگزار خواهد شد.
 
در ادامه این جلسه اعضای حاضر ضمن بررسی مصوبات گذشته و ارائه گزارش از اقدام های صورت پذیرفته در طی یک ماه گذشته توضیحاتی را ارائه و بر لزوم پیگیری طرح های در حال احداث تاکید نمودند.
 
در این جلسه همچنین مقرر شد تا با دعوت از مسئولین منطقه ای و همچنین اعضای شورایاری های محلات منطقه 19 از نزدیک تعامل و همکاری های فی مابین در راستای مدرسه یاری و مدرسه سازی در منطقه مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.همچنین تاکید شد تا پیگیری لازم برای اختصاص زمین در حریم بوستان ولایت و میدان میوه و تره بار شهر تهران جهت ساخت دو باب مدرسه از سوی شهرداری محترم تهران و همچنین فرمانداری محترم صورت پذیرد.
گفتنی است، دوره دوم فعالیت نمایندگی مجمع خیرین مدرسه ساز با همکاری اداره کل آموزش و پرورش در مناطق 19 گانهشهرت هران با افتتاح دفاتر نمایندگی و یک نیروی واجد شرایط از چند ماه گذشته آغاز شده است که تمامی مناطق آموزش و پرورش هر دو هفته یکبار جلساتی در راستای جذب خیرین جدید و گسترش فرهنگ مدرسه سازی برگزار می کنند. 


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ شنبه ۲۱ مهر
کدخبر:1839منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و يکم مهرلینک خبر: http://www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-1839.aspx