مدرسه خیرساز زرآزوند 3در منطقه 11 تهران افتتاح شد


مدرسه خیرساز زرآزوند 3 در منطقه 11 تهران با حضور نعمت بنی آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، جمعی از مسئولان آموزش و پرورش ، نوسازی مدارس تهران و خیرین مدرسه ساز در محل این مدرسه واقع در میدان حر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، این مدرسه با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال به صورت صد درصدی از سوی خیر نیک اندیش  سیاوش زرآزوند در میدان حر تهران احداث شده است. 

 در این مراسم لونی مدیر این منطقه ضمن عرض خیرمقدم به حضار و خیرین گفت : منطقه 11 از لحاظ فضای آموزشی به دلیل بافت قدیمی و فرسوده اکثر مدارس، نیاز به توجه ویژه دارد و این مشکلات با دستهای یاریگر خیرین عزیز قابل حل بوده و خوشبختانه در این ماه این دومین افتتاح مدرسه خیرساز در منطقه می باشد .

وی همچنین خواستار مشارکت هر چه بیشتر خیرین در این امر شد و از کار نیک مهندس زرازوند تقدیر و تشکر نمود.

بنی آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز  شهر تهران، توجه به مدرسه سازی را متذکر شد  و گفت : در جامعه ما نیازهای زیادی هست و در بخشهایی باید نیکوکاران به فکر مستمندان و اقشار آسیب پذیر باشند و مبادا روزی را که فقرا و نیازمندان فراموش شوند، وی همچنین امر مدرسه سازی را ازاولویت دارترین حرکتهای خیّری دانست واز مهندس زرازوند بخاطر این روحیه بالا و همت در ساخت مدرسه تشکر نمود.

سیاوش زرازوند خیّر مدرسه ساز که در ساخت این مدرسه اقدام نموده ، مطالبی را در خصوص دلایل ساخت این آموزشگاه و امر مدرسه سازی عنوان کرد وگفت : امروز بسیار خوشحالم که با یاری خداوند متعال و کمک دوستان و بزرگانی چون مهندس بنی آدم وآقای لونی و مهندسین محترم توانسته ام دراین امر و ساخت این مدرسه مثر ثمر باشم وی همچنین با اشاره به زحمات معلمین گفت :  مدرسه برای دانش آموزان و مال آنهاست و امیدوارم دانش آموزان تمام سعی و تلاش خود را برای آموختن به کار گیرند.

این خیّر مدرسه ساز از زحمات همه عوامل که در ساخته شدن این پروژه سهیم بودند و از مدیر مدرسه تشکر کرده و به همه دانش آموزان مدرسه کتاب و عروسک اهدا نمود.

در این مراسم مدیر مدرسه و معلمین نیز از این خیّر مدرسه ساز تشکر نمودند و دانش آموزان برنامه های متنوعی را اجرا نمودند.

شایان ذکر است که خیرین و مسئولین منطقه و استان تهران و دیگر شخصیت های علمی و فرهنگی در این افتتاحیه حضور داشتند.منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر
کدخبر:1835منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ يازدهم مهرلینک خبر: http://www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-1835.aspx