مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 تهران اعلام کرد؛ 500 فرهنگی نیکوکار در مجمع خیرین منطقه 19 عضویت دارند


مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 تهران با اشاره به برگزاری جشنواره های خیری در هفته نكوداشت خیرین مدرسه‌ساز گفت: تكریم و تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز و خانواده‌های آنان به عنوان یك وظیفه اخلاقی و انسانی موجب ایجاد انگیزه برای تكرار امر خیر می شود.سید احمد موسوی با بیان این مطلب به خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: برگزاری جشنواره های خیری در مدارس خیرساز امسال با مشاركت جدی دانش آموزان همراه بود  و نوعی آموزش غیرمستقیم به آنان در راستای آموزه‌های دینی و در واقع تربیت نیكوكاران از دوران خردسالی و نوجوانی محسوب می شد.

وی ادامه داد: با برپایی این جشنواره ها دانش آموزان هم انگیزه خیربودن و نیكوكاری پیدا می كنند و هم آنكه تقدیر و تشكر در قبال كار خیر را می آموزند.

مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 ترویج فرهنگ نیكوكاری و خیراندیشی در بین دانش آموزان و فراهم شدن زمینه ارتباط مستمر با خیر را از جمله دستاوردهای هفته نكوداشت خیرین عنوان كرد.

موسوی با اشاره به اینكه بعد از برگزاری جشنواره ها خیرین بیشتری برای كمك به مدارس تشویق و جذب می شوند اظهار داشت: در منطقه 19 آموزش و پرورش علاوه بر جذب خیرین مجمع خیرین مدرسه ساز فرهنگی نیز  در سال 1392 تأسیس شده است كه هم اكنون 500 عضو دارد و ماهیانه مبلغی از حقوق افراد به آن واریز می شود.

به گفته وی در منطقه 19 مجمع خیرین مدرسه ساز دانش آموزی نیز أسیس می شود چرا كه برپایی این جشنواره تأثیر قابل توجهی در علاقه مند كردن دانش آموزان به كار خیر و مشاركت در این حوزه داشته است.
 منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۵ شنبه ۲۵ ارديبهشت
کدخبر:1156منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۵ بيست و پنجم ارديبهشتلینک خبر: http://www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-1156.aspx