یک رویداد دلنشین در منطقه 12 تهران حضور همزمان 17 خیر مدرسه فاطمیون در مراسم تکریم نیکوکاران


مراسم نكوداشت خیرین مدرسه فاطمیون منطقه شش آموزش و پرورش شهر تهران با حضور 17 خیر سازنده این مدرسه كه همگی با رضایت و علاقه مندی در این مراسم حضور یافتند، برگزار شد. این حضور نه تنها برای خیرین- به دلیل آشنایی با دانش آموزان و كادر آموزگاران بلكه برای دانش آموزان و معلمان هم بسیار جذاب بود.


فریده شصتی مدیر این آموزشگاه به خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز می گوید: مراسم نكوداشت خیرین در این مدرسه با مشاركت جدی و فعالیت رضایتمندانه اولیا، دانش آموزان و معلمان همراه بود و از آنجا كه خیرین از سر زضایت و رغبت و با میل شخصی خود اقدام به ساخت مدرسه می كنند ، دانش آموزان و كادر این آموزشگاه نیز از سر رغبت در اجرای برنامه های هفته نكوداشت مشاركت كردند و همین امر جذابیت برنامه را افزایش داد.
وی ادامه می دهد: در مراسم نكوداشت مدرسه فاطمیون مسئولان و معاونان آموزش و پرورش منطقه، خیرین سازنده مدرسه، مسئولان محلی، دانش آموزان، اولیا، اعضای انجمن اولیا و مربیان، 17 خیر سازنده مدرسه و ... برگزار شد كه طی آن دانش آموزان با ابعاد كار خیر و اهمیت مدرسه سازی آشنا شده و از نزدیك با خیرین سازنده مدرسه گفت و گو كردند.
به گفته شصتی مراسم در دو بخش سخنرانی مسئولان و اجرای برنامه هایی مانند سرود، دكلمه، نمایش و ... توسط دانش آموزان مدیریت شد. علاوه بر آن در مسیر حركت خیرین نمایشگاهی از آثار نقاشی و دلنوشته های دانش آموزان برپاكردیم كه بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفت.
مدیر این آموزشگاه دخترانه برگزاری مراسم نكوداشت خیرین و را ضروری و لازم عنوان می كند و می گوید: با توجه به اهیمت كار خیرین نكوداشت آنان امری اجنتاب ناپذیر است كه باید به طور مداوم انجام شود و بسیار شایسته است كه در مدارس به جای یك زنگ، یك هفته به این امر اختصاص یافته.
یادآور می شود مدرسه فاطمیون در سال 1388 به همت جمعی از خیرین گرانقدر در منطقه 12 آموزش و پرورش تهران ساخته شده و هم اكنون 520 دانش آموز دختر مقطع متوسطه اول در 15 كلاس درس مدرسه مشغول تحصیل هستند.
 منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۵ شنبه ۱۸ ارديبهشت
کدخبر:1142منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۵ هجدهم ارديبهشتلینک خبر: http://www.khayerinemadresesaz.ir/Pages/News-1142.aspx