۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير - 7/12/2020 9:28:32 PM / تهران - 8:28 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 167  
اخبار تهران/ گفت و گو با مدیر آموزش وپرورش بخش چهاردانگه :

چشم به راه حمایت خیرین هستیم

بخش چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهردرحومه تهران قرار گرفته است .از جمعیت 42 هزار نفری چهاردانگه 10 هزار و 981 نفر دانش آموز هستند که از این تعداد 5 هزار و 244نفر از این دانش آموزان پسر وبقیه را دانش آموزان رادختران تشکیل می دهند. حدود 40 مرکز آموزشی در چهاردانگه وجوددارد که تعدادی از آنها در روستا های اطراف این بخش قرار دارد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ دوشنبه ۷ بهمن ساعت 11:43 تعداد بازدید : ۳۰۹۶


" فیروزبایرامی " مدیر آموزش وپرورش چهار دانگه با اشاره به وضعیت مدارس این بخش می گوید: " بیش از نیمی از  مدارس این منطقه از بافتی فرسوده برخوردارند که نیاز به تخریب و نوسازی دارند. از بین مدارس این بخش مدارس شهید حبیبی عدل ۱و۲، امام سجاد ۱ و۲ همچنین مدرسه آزادگان واقع در روستای فیروزبهرام در نوبت تخریب قراردارند .
چهاردانگه هیچ مدرسه یا حتی زمین  اهدایی از سوی خیرین  ندارد. بایرامی در این باره می گوید : این بخش هم همانند دیگر مناطق  نیازبه حمایت  وتوجه خیرین دارد. متاسفانه بیشتر زمین های اطراف بافتی صنعتی دارند وامکانات وتجهیزات هم در برخی از مدارس کافی نیست. برای رفع کمبودها نیازمند حمایت وتوجه خیرین هستیم.
 بایرامی حضور خیرین در منطقه را زمینه پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می داند و می گوید : حضور خیرین نه تنها می تواند درایجاد آ رامش وآسایش منطقه موثر باشد، بلکه پیشرفت  دانش آموزان منطقه را هم به همراه می آورد .

معصومه ماه پیکر            
 


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 چشم به راه حمایت خیرین هستیم ۱۳۹۲ دوشنبه ۷ بهمن

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه