۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد - 5/28/2020 6:54:29 PM / تهران - 5:54 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 2116  
ارتباطات، روابط عمومی و خیرین مدرسه ساز

پیام مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی خطاب به فعالان این حوزه صادر نمود. متن این پیام بدین شرح است:
تاریخ انتشار :۱۳۹۹ شنبه ۲۷ ارديبهشت ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۷

 بسم الله الرحمن الرحیم
ما در جهانی زندگی می‌کنیم که زیست‌بوم فردی و اجتماعی انسان ها و شکل گیری جوامع در گرو عنصر "ارتباطات"  است. در طول سده ها و دهه های گذشته همواره ارتباطات موجب رشد و توسعه جوامع شده و از سوی دیگر توسعه یافتگی جوامع نیز حوزه های ارتباطی را متحول نموده است و این هم افزایی همچنان تداوم خواهد داشت.
 بسیار به جا و پسندیده است که به بهانه روز جهانی ارتباطات، به این نکته اشاره نماییم که یکی از دلایل رشد سازمان های مردم نهاد طی سالهای اخیر نیز استفاده از ظرفیت‌های ارتباطی و رسانه‌ای بوده است.
 به عنوان نمونه مجموعه خیرین مدرسه ساز از جمله سازمان های مردم نهادی است که طی دو دهه گذشته به واسطه همراهی همین حوزه های ارتباطی و رسانه‌ای در مسیر تعالی قرار گرفته و امروزه به یکی از موفق‌ترین نهادهای اجتماعی کشور مبدل شده است.بدون تردید در کسب این موفقیت ها فعالان ارتباطی و رسانه ای  کشور نقشی موثر داشته اند.
 مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به فعالان این عرصه به ویژه مدیران محترم روابط عمومی ادارات کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استانها و مناطق که طی  ۲۰ سال اخیر در برگزاری جشنواره ها واجرای برنامه های مرتبط با خیرین مدرسه ساز سکاندار اصلی روند فرهنگ سازی ،مستند سازی و اطلاع رسانی از جهاد مقدس  مدرسه سازی بوده اند موفقیت عزیزان تلاشگر در این حوزه را که دوشادوش مجامع خیرین استانی این نهال نوپا را را به درختی تناور مدل ساخته اند از درگاه خداوند متعال مسالت می نماید.
هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران
۲۷اردیبهشت۱۳۹۹

برچسب ها برچسب ها برچسب هاارتباطات


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه