۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير - 7/13/2020 11:11:00 PM / تهران - 10:11 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 326  
مدیر آموزش و وپرورش منطقه 14 تهران در همایش خیرین مدرسه ساز مطرح کرد؛

پروژه امام سجاد(ع) مهرماه سال جاری افتتاح خواهد شد

در راستای برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی آموزش و پرورش شهر تهران و دفتر نمایندگی خیرین مدرسه ساز منطقه14 تهران، اینبار پروژه امام سجاد (ع) پذیرای جمعی از مسئولین، خیرین و خانواده های شهدا بود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ساعت 09:35 تعداد بازدید : ۲۱۹۰


به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، در مراسم گلریزان مدرسه دخترانه امام سجاد(ع) که شروع ساخت آن تیرماه سال گذشته آغاز شد، حجت السلام و المسلمین"ادیب یزدی" خطیب و کارشناس علوم حوزوی گفت: یکی از مختصات مذهب شیعه را می توان  عمران مکان های فرهنگی نام برد که خیرین با از خودگذشتگی این امر مهم را دنبال می کنند.
وی افزود: هر خشت از مدرسه سازی، آباد کردن روح و جان و آبادانی تاریخ یک مملکت است.
  در این مراسم "سعید کاظم نژاد" مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۴  با تبریک هفته معلم گفت: از تمام مدیران، معلمان، خیرین و تمام کسانی که زمینه علم آموزی را فراهم می کنند صمیمانه تشکر می کنم.
وی در خصوص فعالیت های مدرسه سازی در منطقه ۱۴ اظهار داشت: چهارده مراسم گلریزان در منطقه ۱۴  برگزار می شود که گلریزان پروژه امام سجاد یکی از این مراسم محسوب می شود.
کاظم نژاد از افتتاح مدرسه امام سجاد در سال جاری خبر داد و تصریح کرد: به یاری خیر نیک اندیش و جمع آوری بودجه مورد نیاز، این مدرسه در مهرماه امسال افتتاح خواهد شد.
 در ادامه مراسم، دانش آموزان مدرسه پسرانه مصطفی خمینی اجرای سرودی در وصف امام علی(ع) داشتند.
در پایان مراسم از خواهر شهید"ابوطالبی" با اهدای لوح قدردانی شد و جمعی از خیرین در برگه هایی که در ابتدای آن عنوان "در مدرسه ای که برایم می سازید، آینده ام را خواهد ساخت" قید شده بود؛ با تعهد مبالغی، گلریزان پروژه امام سجاد(ع) را به پایان رساندند.
 

 احسان احمدی 

برچسب ها برچسب ها برچسب هاگلریزان منطقه 14


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 پروژه امام سجاد(ع) مهرماه سال جاری افتتاح خواهد شد ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه