۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير - 7/12/2020 9:27:44 PM / تهران - 8:27 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 388  
گفت و گو با حاج مهدی سیفی خیر نیکوکار تهرانی؛

وصیت 500 میلیون ریالی برای کمک به ساخت مدرسه

این یک اعتقاد قدیمی است که بیشتر ما هم به آن اعتقاد داریم که شرکت در کار خیر همیشه و در همه حال سعادت می خواهد. و نوع این سعادت برای هر کس متفاوت از دیگری رقم می خورد. این بار «حاج مهدی سیفی» سعادت انجام کار خیر نصیبش شده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۴۰۰


 مرحومه «زهرا حاج عمو» وصیت نمود که بخشی از اموالش را در راه خیر مدرسه سازی صرف نمایند. حاج مهدی سیفی فرزند خواهر و نماینده این بانوی نیک اندیش می گوید: «پس از فوت خاله ام طبق وصیتی که داشت، من موظف شدم که وصیت ایشان را محقق سازم.» وی در خصوص آشنایی اش با مجمع خیرین مدرسه ساز این طور ادامه می دهد: « از طریق جستجویی که در اینترنت داشتم با سایت مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران آشنا شدم. و تصمیم گرفتم از طریق این مجمع به مدرسه سازی کمک نمایم. و مبلغ 500 میلیون ریال را برای این امر اختصاص دادم.»سیفی علاقه به ادامه کار خیر مدرسه سازی را اینگونه بیان کرد: «با توجه به علاقه ای که به کار خیر دارم  اگر توانایی مالی داشته باشم، حتما به این کار ادامه خواهم داد.»
این خواهرزاده خلف در پایان به افرادی که از تمکن مالی بر خودارند پیشنهاد کرد که: « آموزش و پرورش بهترین گزینه برای کار خیر است و خیرین مدرسه ساز هم باید یار و یاور آموزش و پرورش در ساخت واحدهای آموزشی باشند.»
 

 

فاطمه ناگهی
 

برچسب ها برچسب ها برچسب هاخیر صیفی


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 وصیت 500 میلیون ریالی برای کمک به ساخت مدرسه ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد

کمک برا تکمیل مرکز آموزشی استثنایی قوچان

درخواست کمک برای تکمیل پروِِِژه ساختمان مدرسه استثنایی جهاد قوچان در شهرستان قوچان خواهشمند است برای کمک و تکمیل پروژه کمکی انجام شود . در ضمن این مرکز تنها مرکز دختران این شهرستان می باشد. باتشکر

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه