۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير - 7/15/2020 3:46:07 PM / تهران - 2:46 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 373  
در گزارش فعالیت های یک واحد آموزشی در منطقه 9 تهران مطرح شد؛

موفقیت دانش آموزان مدرسه خیّری دکتر لطفعلیان در مسابقات رباتیک کشور

دبیرستان هوشمند علامه حلی 8 یا زهرا مهدوی از پروژه های نیمه تمام شهر تهران بود که در سال گذشته با مشارکت دکتر لطفعلیان و خانم ساحل نیا با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان کار ساخت آن به اتمام رسید و تحویل اداره آموزش و وپرورش منطقه 9 تهران شد. این مدرسه با 6 کلاس و4 اتاق اداری در مساحتی حدود 1250 متر بنا شده است . کتابخانه ای به متراژ 50 متر با 2هزار جلد کتاب، سالن و آزمایشگاه، ناهارخوری و اتاق سایت از دیگر امکانات این مدرسه است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ساعت 14:04 تعداد بازدید : ۲۷۸۰


خوشحالم،کار مفیدی در زندگی ام انجام داده ام
"اعظم ساحل نیا " خیر مدرسه "زهرا مهدوی " از اینکه دانش  آموزان تیزهوش در مدرسه اش درس می خوانند خوشحال است و می گوید : با دیدن این بچه ها احساس آرامش می کنم. از اینکه توانستم کاری برای آنها انجام دهم خوشحالم. وی از مسئولان مجمع خیرین سپاسگزار است و می گوید : از همه تشکر می کنم که در رفع مشکلات مدرسه سازی ما را یاری وراهنمایی کردند. این بچه ها مانند فرزندانم هستند، اینها ایران را آباد می کنند پس باید امکانات برایشان فراهم باشد .
ساحل نیا حضور خیرین را در امر مدرسه سازی لازم می داند و می افزاید : با توجه به بودجه و اعتبارات، سازمان آموزش و پرورش برای ایجاد فضاهای آموزشی نو  نیازمند حمایت خیرین است.
این خیر مدرسه ساز سال گذشته هم مدرسه ای در روستای آش خوران  خراسان جنوبی به  نام همسر مرحومش دکتر عبدالحسین یزدی نژاد ساخته است. وی معتقد است: او مدرسه سازی کار خیری است که باقی می ماند. به همین دلیل برنامه هایی هم دراین باره برای آینده دارم . دکتر لطفعلیان خیر دیگر مدرسه هم حضور خیرین در مدارسشان را پر ثمر می داند و می گوید : این کارباعث دلگرمی و پشتوانه دانش آموزان و مسئولان مدرسه می شود.


مدیر مدرسه:
حضور خیرین در مدرسه تاثیر گذار است

"حمید رضا شویکلو" مدیر مدرسه دکتر لطفعلیان درباره نقش خیرین در مدرسه می گوید : حضور خیران در مدرسه نه تنها موجب می شود، دانش آموزان نتیجه زحماتشان را از نزدیک ببینند بلکه این افراد الگو یی برای دانش آموزان هم هستند. او خیرین را انسانهای وارسته ای می داند و می افزاید: دل کندن از مال و ثروت  کار هر کسی نیست. خیرین انسانهای بزرگی هستند وخدا این توفیق را به آنها داده تا مالشان را در این امر مصرف کنند .کسب رتب های برتر رباتیک کشوری تنها یکی از موفقیت های مدرسه خیری دکتر لطفعلیان است
در مدرسه دکتر لطفعلیان و خانم ساحل نیا همه دانش آموزان تیزهوشان هستند، و بسیاری از آنها در زمینه های دیگر علمی وورزشی هم مقامهایی کسب کردند ."فرهان دائمی "رتبه برتر استانی و کشور در رباتیک ،" امیر حسین رمضان خانی" رتبه چهارم کشور در رشته هوافضا ، "محمد مهدی معرفت "نفر اول استان در تکواندو و" سید مرتضی علوی و پیام جورابلو و سید محمد زمانی "هم از نفرات برتر هوا فضا از جمله دانش آموزان موفق مدرسه هستند آنها معتقد ند که اگر خیرین نبودند منطقه 9 مدرسه سمپاد با امکانات هوشمند را نداشت.

 

برچسب ها برچسب ها برچسب هامدرسه دکتر لطفعلیان , منطقه 9


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه