۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد - 5/28/2020 7:44:37 PM / تهران - 6:44 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 2108  
جلسه بررسی ظرفیت های خیری منطقه 2 شهر تهران برگزار شد؛

مدارس فرسوده و استیجاری مهم ترین مشکل منطقه 2 پایتخت

جلسه بررسی ظرفیت های خیری منطقه 2 شهر تهران و نیازمندی های این منطقه به ساخت مدارس جدید با حضور مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، مسئول نمایندگی خیرین در این منطقه، مدیر آموزش و پرورش و تعدادی از مدیران منطقه برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۴
در این جلسه محمدرضا قربانی، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران با اشاره به اینکه برنامه دو ساله خیرین مدرسه ساز برای سال های 1399 و 1400 تدوین و برای بررسی به مناطق ابلاغ شده است، گفت: اجرای هرگونه طرح توسعه ای در حوزه فعالیت خیرین مدرسه ساز در کلان شهر تهران مستلزم داشتن اطلاعات دقیق و موثق و سپس برنامه ریزی برای اطلاعات به دست آمده است.  
وی گفت: دفاتر نمایندگی در دوره جدید فعالیت مجمع تهران نقش تعیین کننده ای دارند. هوشنگ میر شفیعی مدیر   آموزش و پرورش منطقه 2 شهر تهران نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت فضاهای آموزشی منطقه گفت: حدود 80 هزار دانش آموز در این منطقه مشغول به تحصیل هستند که بالغ بر 35 هزار نفر آنان درمدارس غیر دولتی منطقه درس می خوانند. وی فرسودگی مدارس بخش جنوبی این منطقه و کمبود زمین و مدارس استیجاری را از جمله مشکلات این منطقه اعلام کرد. 
هاشم رازفر مسئول دفتر نمایندگی مجمع خیرین مدرسه ساز در منطقه 2 شهر تهران نیز در این جلسه تعامل با سایر نهادها و استفاده از ظرفیت های بالقوه این منطقه برای جذب خیرین جدید را مورد تأکید قرار داد. 
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هانمایندگی 2


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 مدارس فرسوده و استیجاری مهم ترین مشکل منطقه 2 پایتخت ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه