۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن - 1/27/2020 6:34:58 AM / تهران - 6:34 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 1802  

فرهاد قائمی عضو تیم ملی والیبال کشورمان سفیر مدرسه سازی شد

ظهر امروز فرهاد قائمی عضو تیم ملی والیبال کشورمان با اهدای نشان از سوی مهراله رخشانی مهر معاون وزیرو رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور سفیر مدرسه سازی شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۴۷
 
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران، فرهاد قائمی عضو تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین "سفیر خیرین مدرسه ساز"در حوزه ورزش معرفی شده و نشان سفیران مدرسه سازی را از دست معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی کشور دریافت کرد.
بر پایه این گزارش، نشان سفیران فرهنگی مدرسه سازی به منظور ترویج و توسعه فرهنگ مشارکت در مدرسه سازی توسط جامعه خیرین مدرسه ساز و سازمان نوسازی مدارس کشور به چهره های محبوب و سرشناس کشور، از جمله هنرمندان، ورزشکاران و افراد تاثیر گذار جامعه اهدا می شود تا بتوانند به عنوان سفیران این عمل نیک ترویجگران این فرهنگ مقدس در جامعه باشند.
مهراله رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه نفس عمل خیرین مدرسه ساز بیشتر از آورده مادی آنان ارزشمند است، گفت : این انسان های نیکوکار و فرهیخته همواره توسعه دهنده فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی در جامعه هستند و اهمیت کاری که مروجان این فرهنگ برای تعالی نظام تعلیم و تربیت انجام می دهند بسیار ارزشمند تر از کمک های مادی است.
وی با بیان مشکلات و کمبود های فضاهای آموزشی کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه حدود 30 درصد فضاهای آموزشی کشور نیازمند بازسازی و مقاوم سازی است و همچنین میانگین سرانه فضای آموزشی موجود در کشور به ازای هر دانش آموز 5/2 مترمربع است، معتقدیم تنها با استفاده از اعتبارات دولتی نمی توان همه نیازهای فضاهای آموزشی کشور را تامین کرد.
رخشانی مهر افزود: خیرین مدرسه ساز در طول بیش از دو دهه فعالیت خود همواره به عنوان بازوان توانمند عرصه آبادانی مدارس کشور، یاریگر بخش دولتی بوده اند و باید قدردان زحمات و حضور ارزشمند این بزرگواران باشیم.
 رئیس سازمان نوسازی مدارس، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ورزشکاران و هنرمندان را جزو افتخارات و سرمایه های ملی کشور دانست و خاطر نشان ساخت: بدیهی است تاثیری که این قشر فرهیخته بر روی افکار عمومی جامعه دارند بسیار عمیق و ارزشمند است و در همین راستا افراد علاقه مند عرصه هنر و ورزش که موفق به احراز شرایط عنوان سفیران مدرسه سازی می شوند، انتخاب و معرفی می شوند
شایان ذکر است؛ پیش از این مدیرعامل خبرگزاری پانا در عرصه رسانه ای کشور به عنوان اولین سفیر خیرین مدرسه ساز معرفی شده بود.   
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاسفیر مدرسه سازی


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه