۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير - 7/13/2020 10:09:06 PM / تهران - 9:09 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 333  
گفت و گو با بانوی نیکوکار «فاطمه آقامیرزا»؛

ساخت مدرسه در مناطق محروم، همیشه مورد تاکید مرحوم حبیبی کلهرودی بود

خانم آقامیرزا، خیر مدرسه ساز منطقه 10 در گفت و گو با خبر نگار مجمع خیرین مدرسه ساز تهران با اشاره به اینکه ساخت مدرسه حبیبی کلهرودی به خواست همسر مرحومش بوده است، گفت: همسرم بسیار علاقمند بود در زمان حیاتش مدرسه ای برای دانش آموزان کشورش در مناطق محروم بسازد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ساعت 09:41 تعداد بازدید : ۳۵۷۵


وی ادامه داد: او همیشه معتقد بود، ساخت مدرسه علاوه بر اینکه شرایط ادامه تحصیل را برای دانش آموزان فراهم می کند، باعث اصلاح جامعه نیز می شود چراکه همین دانش آموزان آینده سازان ایران هستند.
این بانوی نیکوکار با تأکید بر اینکه انجام کارهای نیک و خدا پسندانه در اولویت کارهایش قرار دارد، ادامه داد: ساخت مدرسه باقی الصالحاتی است که ثوابش تا ابد به روح خیر می رسد. البته این مدرسه تنها مدرسه ای نیست که به سفارش آن مرحوم ساخته شده، بلکه من به وصیت او یک مدرسه ۴ کلاسه نیز در ورامین احداث کردم.
وی همچنین گفت: همه باید نسبت به توانایی های خود در این امر خدا پسندانه شرکت کنند  و با ساخت مدارس، زمینه ساز ادامه تحصیل دانش آموزان در فضای آموزشی استاندارد را فراهم کنند. از تمامی خیرین می خواهم تا در این امر مهم به حد توانشان ورود پیدا کنند.
این بانوی خیر در ادامه سخنان خود خطاب به کسانی که تمکن مالی برای انجام کارهای خیر را دارند، بیان کرد: کار نیک میزان و محدودیت ندارد هرکسی که می تواند کار خیر انجام دهد حتی با اهدای یک آجر و مدرسه سازی هزینه های کلان نمی خواهد، باید در این راه که موجب تعالی کشورمان می شود، عشق داشت.
 

وحید حسن زاده


اخبار مرتبط با این خبر

مصطفی شایان

آمادگی جهت ساخت مدرسه در مناطق محروم سیستان وبلوچستان و ... را دارم

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه