۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد - 5/28/2020 8:03:29 PM / تهران - 7:03 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 164  
اخبار تهران/ مدیر آموزش وپرورش جواد آباد اعلام کرد :

5 درصد مدارس جواد آباد خیرساز است

حدود 5 هزار نفر از ساکنان جواد آباد ورامین را دانش آموزان تشکیل می دهند ،که در 54 واحد آموزشی این شهرستان مشغول به تحصیل هستند ." حسین النچری " مدیر آموزش وپرورش جواد آباد با اشاره به وضعیت مدارس این شهرستان می گوید: حدود 80 درصد از مدارس جواد آباد بیش از 25 سال قدمت دارند. البته اگر چه تعداد مدارس نوساز منطقه کم است اما در اکثر مدارس ،تجهیزات وامکانات تقریبا فراهم است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ دوشنبه ۷ بهمن ساعت 11:06 تعداد بازدید : ۲۷۹۸


۵۰ درصد از مدارس جواد آبادهوشمند هستند. النچری با اشاره به این موضوع می گوید : این شهرستان توانسته رتبه اول استان در بهره وری وهوشمند سازی مدارس کسب کند.
طبق اعلام مدیر آموزش وپرورش تمامی کتابخانه های جوادآباد خیر سازبوده و هوشمند سازی شده اند.
مدیر آموزش وپرورش جواد آباد اشاره ای به حضور خیرین در این بخش کرده ومی گوید : بیش از ۵ درصد از مدارس این بخش را خیرین ساخته اند. البته نزدیک به ۱۰ هکتار زمین هم از سوی  خیرین اهدا شده است که در حال حاضر حدود ۱۰ قطعه از این زمین ها آماده ساخت هستند.  مدارس صاحب الزمان (عج)، نوشین بختیاری ، هانیه سمائی وفاطمه الزهرا (س) و همچنین حضرت زهرا (س) از جمله مدارسی هستند که  به همت خیرین در جواد آباد ساخته شده اند.
النچری با اشاره به اجرای تعهدات خیری می افزاید : خوشبختانه ۵۰ درصد از تعهدات در این شهرستان تحقق پیدا کرده است. حضور مستمر وارتباط نزدیک خیرین در این شهرستان باعث شده تا بسیاری از تعمیرات وتجهیزات مدارس با تلاش  این افراد انجام شود ودر سال جاری بیش از ۱۰۰ خیر به طور مستمر به مراکز آموزشی جواد آباد کمک می کنند .
 مدیر آموزش وپرورش جواد آباد آثار کار خیرین را ماندگار می داند ومعتقد است : نقش خیرین همواره در منطقه ماندگار است ،نگاه آنها به منطقه انسانی است در حالی که نگاه من تکلیفی است .
 النچری تکریم از خیرین را الویت کار خود می داند ومی گوید : در برابر زحمات خیرین تنها می توانیم به منظور پاسداشت کارشان با دعوت آن ها به مدارس عملشان را ارج نهاده و دانش آموزان را از نزدیک با خیرین مدرسه آشنا کنیم .
 

معصومه ماه پیکر


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 5 درصد مدارس جواد آباد خیرساز است ۱۳۹۲ دوشنبه ۷ بهمن

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه