۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير - 7/7/2020 7:53:47 AM / تهران - 6:53 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 2020  

جلسه مجمع عمومی عادی و انتخابات هیئت مدیره و بازرسان مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران در دوره دهم برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی و انتخابات هیئت مدیره و بازرسان مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران عصردیروز در محل این مجمع برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۷۵
 
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران، این جلسه که با حضور 33 نفر از اعضای هیأت امنای مجمع خیرین مدرسه ساز از جمله ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرتهران، جعفری مدیر عامل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور  و... برگزار شد، اعضای جدید هیئت مدیره مجمع خیرین تهران انتخاب شدند.  
بنابر این گزارش، در این جلسه، نعمت بنی آدم، کاظم قلم چی، اکبر ابراهیمی، کاظم دلیلی، جعفر شریعتی، بهروز روزبهانی، سید هادی موجانی به عنوان اعضای اصلی، محسن نجم آبادی و احمد هوشنگی به عنوان اعضای علی البدل و علیرضا علی اکبر و محمود زاهدی راد به عنوان بازرسان انتخاب شدند.  طی روزهای آینده اعضای جدید هیأت مدیره از بین خود رئیس، نایب رئیس و خزانه دار مجمع را برای یک دوره یکساله انتخاب خواهند کرد. 
گفتنی است، هیات امنای مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران مرکب از 42 نفر از خیرین مدرسه ساز است که رکن صلی در تصمیم گیری های اصلی این نهاد مردمی محسوب می شود. مجمع تهران از سال 1378 تأسیس شده است و دوره دهم فعالیت این مجموعه خیری آغاز شده است. 
همچنین براساس گزارش های اعلام شده در این جلسه، تعهدات خیرین شهر تهران نسبت به دوره هشتم رشد 20 درصدی را نشان می دهد. 
فعالیت های فرهنگی مجمع تهران از دیگر موضوعات مطرح در این جلسه بود. ساخت حدود 100 کلیپ و نماهنگ خیری، تولید و انتشار حدود 700 خبر و گزارش در سایت اطلاع رسانی مجمع، راه اندازی کانال آپارات با حدود 60 هزار بازدید کننده، انعقاد تفاهم نامه با خبرگزاری پانا، سازمان بهشت زهرا و علاوه بر آن تداوم فعالیت کانون خبرنگاران از جمله فعالیت های فرهنگی و رسانه ای مجمع طی دوره نهم بوده است.  
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاهیات امنا


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه