۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد - 5/28/2020 7:42:41 PM / تهران - 6:42 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 231  
مدیر آموزش وپرورش جواد آباد :

جشنواره خیرین جواد آباد در نیمه اسفند برگزار می شود

«جشنواره خیرین مدرسه ساز جواد آباد در روز چهارشنبه ،14 اسفند ماه سال جاری برگزار می شود . « حسین النچری » مدیر آموزش وپرورش جواد آباد با اعلام این خبر گفت : این جشنواره با هدف تجلیل وتکریم خیرین وهمچنین فرهنگ سازی امر مدرسه سازی به صورت مشترک با شهرستان ورامین برگزار می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ سه شنبه ۶ اسفند ساعت 11:51 تعداد بازدید : ۲۵۸۰ النچری در ادامه منطقه جواد را نیازمند حضور بیشتر خیرین دانست وافزود : با توجه به نیاز مدارس این بخش علاوه بر کمک خیرین در امر مدرسه سازی به حمایت این عزیزان در جهت تعمیر وتجهیز مدارس هم نیازمندیم. پس تلاشمان در جشنواره امسال جذب خیرین بیشتر به سوی منطقه است.
مدیر آموزش وپرورش جواد آباد اشاره ای هم به حضور پر رنگ خیرین در این بخش کرد وگفت: خوشبختانه سال گذشته با کمک خیرین توانستیم حدود ۲۰ درصد از کمک ها را در رفع مشکلات مدارس این محدوده افزایش دهیم. همچنین حضوروحمایت دهیاران در ۴۰ روستای این بخش باعث شد تا بسیاری از مشکلات مدارس روستاها با کمک این افراد برطرف شود.
وی در پایان با ارج نهادن برکار خیر، خیرین گفت: خیرین بدانند کار آنها تنها در مقابل خداوند ارزشمند نیست. بلکه مسئولان آموزشی ودانش آموزان جواد آباد هم ارزش کار آنها را درک کرده وبر دستان پر مهرشان بوسه می زنند.
 

معصومه ماه پیکر

برچسب ها برچسب ها برچسب هاخیرین مدرسه ساز , جواد آباد


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 جشنواره خیرین جواد آباد در نیمه اسفند برگزار می شود ۱۳۹۲ سه شنبه ۶ اسفند

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه