۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير - 7/7/2020 7:28:24 AM / تهران - 6:28 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 1259  

توزیع تغذیه رایگان به دانش آموزان استثنایی

رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران از توزیع تغذیه رایگان در مدارس استثنایی پایتخت خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ دوشنبه ۲۹ شهريور ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۴۸۲
 
وجیه الله پرویزی در گفت و گو با خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: توزیع تغذیه رایگان براساس اعتبارات اختصاص داده شده، دو یا سه روز در هفته شامل بیسکویت و کیک غنی شده از مواد مورد نیاز برای تقویت جسم دانش آموزان استثنایی در مدارس انجام می شود.
وی با اشاره به فعالیت بیش از 30 دستگاه ون و اتوبوس برای سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی در اردوهای مدارس اظهار کرد: این خودروها توسط سامانه معلولان و جانبازان شهرداری تهران در اختیار مدارس قرار خواهد گرفت.
پرویزی گفت: این خودروها به رمپ و بالابر مجهز بوده و براساس نوع معلولیت دانش آموزان مناسب سازی شده است.
وی با اشاره به ارائه خدمات رایگان آب درمانی به دانش آموزان استثنایی گفت: در راستای خدمات توانبخشی به دانش آموزان استثنایی، استخر شهید صیاد شیرازی واقع در پاسداران، با کمک خیرین برای آب درمانی دانش آموزان استثنایی، آماده سازی شده است.
پرویزی افزود: از ابتدای سال جدید تحصیلی، مدارس یک روز در میان صبح ها، با در نظرگرفتن نوبت می توانند از خدمات رایگان آب درمانی به دانش آموزان استثنایی بهره مند شوند.
6 هزار دانش آموز استثنایی در هفت گروه آسیب دیده بینایی، شنوایی، کم توان ذهنی، جسمی، حرکتی و چند معلولیتی و اختلالات یادگیری در مدارس استثنایی شهر تهران تحصیل می کنند.
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هااستثایی


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه