۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير - 6/26/2019 2:23:28 AM / تهران - 1:23 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 930  
در آستانه سال تحصیلی جدید انجام شد؛

افتتاح ۱۱ مدرسه در شهر جدید پرند

در آستانه سال تحصیلی جدید با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران و مدیران محلی ۱۱ مدرسه در شهر جدید پرند افتتاح شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ شنبه ۲۸ شهريور ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۵۴۴


بنابراین گزارش، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز شنبه ۲۸ شهریور در شهر جدید پرند، دو مدرسه از ۱۱ مدرسه آماده تحویل به آموزش و پرورش در این شهر را افتتاح کرد.

وزیر راه و شهرسازی ابتدا با حضور در مدرسه تفتان که به تازگی از سوی شرکت عمران شهرهای جدید تکمیل شده این مدرسه را افتتاح کرد. ۷۰۰ دانش‌آموز برای سال تحصیلی جدید در مدرسه تفتان ثبت نام کرده‌اند که این دانش‌آموزان در ۲۰ کلاس درس تحصیل خود را آغاز می‌کنند.

مدرسه ۲۲ کلاسه امام علی در شهر جدید پرند که جنب واحدهای مسکن مهر در فاز ۴ پرند واقع شده است نیز امروز توسط آخوندی افتتاح شد و وزیر راه و شهرسازی بعد از مراسم افتتاح در سالن اجتماعات این مدرسه سخنرانی کرد.

از ابتدای شروع دولت یازدهم و در راستای سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تامین خدمات روبنائی مورد نیاز واحدهای مسکن مهر، عملیات اجرا و تکمیل ۲۱ واحد آموزشی در محدوده مسکن مهر شهر جدید پرند آغاز شده است. طبق برنامه شرکت عمران شهر جدید پرند، ۱۱ باب مدرسه در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ جهت بهره‌برداری تحویل وزارت آموزش و پرورش می‌شود.

این مدارس با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیارد ریال از منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید پرند ساخته شده‌اند.
 

برچسب ها برچسب ها برچسب هاپرند


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه