۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن - 1/27/2020 8:14:06 AM / تهران - 8:14 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 964  

یک خیر مدرسه ساز برای دانش آموزان منطقه 14 تهران سالن ورزشی می سازد

مراسم کلنگ زنی ساخت سالن ورزشی خیر ساز مزین به نام امام حسن (ع) در منطقه 14 شهر تهران با حضور حضور مسئولان آموزش و پرورش و خیرین مدرسه ساز برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ يکشنبه ۲۶ مهر ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۳۲۳

به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، صبح امروز 26مهرماه مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی خیر ساز منطقه 14 شهر تهران با حضور مسئولان آموزش و پرورش و خیرین مدرسه ساز برگزار شد.سیدکریمی، معاون تربیت بدنی آموزش و پروش شهر تهران با اشاره به اینکه متاسفانه شهر تهران از سرانه ورزشی خوبی برای دانش آموزان برخوردار نیست، گفت: خوشبختانه با ساخت این سالن ورزشی دانش آموزان این منطقه می توانند از خدمت رسانی خوبی برخوردار شوند.
میزان فضای آموزشی-ورزشی سرپوشیده در تهران کافی نیست

وی با بیان اینکه طبق برنامه پنجم توسعه قرار بود سرانه ورزشی به یک متر مربع برای هر نفر افزایش یابد که این مهم تحقق نیافت، تصریح کرد:هم اکنون طبق آمارها ی موجود سرانه ورزشی هر دانش آموز یک دهم متر مربع است که جای تامل و نگرانی دارد زیرا موجب شده دانش آموزان کم تحرک شوند.
کریمی ضمن تاکید براینکه کمک خیرین مدرسه ساز در ساخت فضاهای آموزشی تاثیر بسزایی برای رفع کمبود سرانه ورزشی دارد، افزود: در حال حاضر تنها پنج صدم متر مربع فضای آموزشی-ورزشی سرپوشیده وجود دارد از این رو  یکی از اولویت های وزارت آموزش و پرورش توسعه فضای ورزشی در شهر تهران است زیرا هر چقدر برای دانش آموزان در این زمینه  هزینه کنیم کم است وگرنه دشمنان منتظر فرصت و برنامه ریزی برای دانش آموزان این کشور هستند.
خیرین مدرسه ساز در منطقه 14 سرآمد خوبی ها هستند
مریم اجاقی، مدیر آموزش و پرورش منطقه 14 شهر تهران نیز در این مراسم ضمن تاکید براینکه خیرین مدرسه ساز در این منطقه آموزش و پرورش را هیچگاه تنها نگذاشته و خوشبختانه منطقه 14 توانسته بهره خوبی از خیرین ببرد، گفت: آموزش و پروش خانواده بزرگی است که مشکلات زیادی دارد و اگر کمک خیرین نباشد این مشکلات  بیشتر به نظر می رسد و نمایان می شود.
وی با اشاره به اینکه خیرین در منطقه 14 شهر تهران علاوه بر مدرسه سازی به ابعاد دیگر نیات خیر و ارزنده نظیر ساخت بیمارستان، درمانگاه و غیره نیز پرداخته اند، اظهار کرد: اقدام ارزنده امروز آقای "فرشاد فرخی" برای ساخت فضای ورزشی مطمئنا برای ایشان رحمت الهی را در پی خواهد داشت زیرا تنها با ساخت مسجد نمی توان دانش آموزان را تربیت کرد و باید در کنار آن سلامت جسم و ورزش نیز درنظر گرفته شود.
همسرم مشوق ام در ساخت سالن ورزشی امام حسن (ع) است
فرشاد فرخی، خیر مدرسه ساز در مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی که با نیت وی ساخته خواهد شد، ضمن تاکید براینکه همه دارایی هایش از توسل به اهل بیت (ع) است، گفت: از همسرم که مشوق و همراه بنده در ساخت پروژه های قبلی و این پروژه ورزشی به نام امام حسن (ع) است تشکر می کنم.

برچسب ها برچسب ها برچسب ها111


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه