۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير - 7/10/2020 6:15:25 PM / تهران - 5:15 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 695  

پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان پیشوا برگزار شد

پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان پیشوا در دهمین روز از اسفندماه سال 93 با حضور مدیر آموزش و پرورش و فرماندار این شهرستان برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ دوشنبه ۱۱ اسفند ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۸۵۵

به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران ، شمس اله کارخانه در این جشنواره خیرین مدرسه ساز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین و خیرین محترم در این جشنواره با بیان این مطلب که فرهنگ سازی در زمینه خیرین مدرسه ساز بسیار حائز اهمیت است گفت: برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز دو هدف اصلی را دنبال می کند. اول اینکه افرادی که دارای تمکن مالی هستند وتمایل به انجام کار خیر دارند، ما با افتخار وسیله ای می شویم برای پیگیری کار مدرسه سازی آنها که در نتیجه بتوانیم کمبودهای شهرستان را در بخش آموزش و پرورش و فضاهای آموزشی مورد نیاز جبران کنیم و همچنین بتوانیم به حول قوه الهی و با کمک خیرین مدارسمان را به سمت تک شیفته کردن پیش ببریم
وی ادامه داد: هدف دوم اینست که در زمینه خیرین مدرسه ساز بتوانیم فرهنگ سازی مناسب را انجام دهیم که دانش آموزان با الگوبرداری از این اقدام خیرین درآینده نه چندان دور بتوانند خود بعنوان خیّری مدرسه ساز اقدام به چنین عمل شایسته ای کنند و باعث افتخار میهن اسلامی شوند.
عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان نیز در این جشنواره ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین در ادامه سخنان خود هم اندیشی مسئولین وخیرین محترم را در این جشنواره جهت رفع نیازهای آموزشی شهرستان از دستاوردهای برگزاری این مراسم معنوی برشمرد.
وی گفت: ما بعنوان مسئولین ادارات قطعاً وظیفه بزرگی را در این زمینه بردوش داریم چرا که باید زمینه پیاده سازی نیات خیر شما خیرین عزیز را فراهم کنیم تا هرچه زودتر نیازی را که شما دارید به نتیجه برسد.
فرماندار پیشوا افزود : در سال گذشته نیزاز سوی خیرین شاهد ارائه کمک های خوب و چشمگیری بودیم که در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح شد و زمینه اجرایی شدن آن به کمک مسئولین ادارات فراهم گردید.
فرماندارشهرستان پیشوا ابراز امیدواری کرد انشاء ا... در سال  جدید نتیجه برگزاری این جشنواره که به منظور تجلیل از خیرین بزرگوار برگزار شده است از سوی مدیر آموزش و پرورش با پیگیری های مجدانه سایر مسئولین ارائه شود و در زمینه های کمبود فضاهای آموزشی بزرگی که به همت خیرین احداث شده است در زمینه تجهیزات آن نیز اقدامات خوبی صورت پذیرفته و در اختیاز دانش آموزان عزیز قرار گیرد.
در ادامه مراسم گروه سرود دانش آموزی به اجرای برنامه پرداخت و در پایان مراسم از خیرین نیکوکار شهرستان با اهدای لوح و هدایا تقدیر و تشکر بعمل آمد. 

برچسب ها برچسب ها برچسب هاپیشوا


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه