۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير - 7/13/2020 10:47:59 PM / تهران - 9:47 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 1882  
سیدکاظم اکرمی وزیر اسبق آموزش و پرورش به جمع اعضای کمپین #همه برپا پیوست؛

نگاه عمومی درحمایت از نظام تعلیم و تربیت تقویت خواهد شد

سیدکاظم اکرمی وزیر اسبق آموزش و پرورش با قبول مشارکت در تامین سیستم گرمایشی یکی از واحدهای آموزشی مناطق محروم به عضویت کمپین #همه_برپا درآمد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ دي ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۰۰

به گزارش روابط عمومی جامعه خیرین مدرسه سازکشور، اکرمی با اشاره به اینکه سلامت جسمی و روانی لازمه قدم نهادن در مسیر کسب علم و دانش است، گفت: هر تلاشی برای فراهم آوردن و تضمین سلامت کامل دانش آموزان و فرزندان عزیز این مرز و بوم در حکم خدمت به نظام تعلیم و تربیت بوده و شایسته قدردانی است.

وی با استقبال از این کمپین و با اشاره به حضور دیگر چهره های شاخص آموزش و پرورش کشور در این حرکت عمومی افزود: از اینکه شاهد مشارکت وزرای ادوار آموزش و پرورش در این اقدام دقیق و ضروری هستم بسیار خرسندم واین موضوع بیانگر اتفاق نظر عمومی براهمیت استاندارد سازی سیستم گرمایش مدارس است.

وی افزود: برای من موجب مباهات است که در کنار دیگر خیرین و  وزرای محترم، گامی کوچک برای رشد و پیشرفت کشور بردارم. این چهره فرهنگی و آموزشی با دعوت از دیگر شخصیت های فرهنگی گفت: از مدیران ارشد درخواست می کنم که با پیوستن به این کمپین در کنار نظام آموزشی کشور قرار بگیرند و نگاه عمومی در حمایت از نظام تعلیم و تربیت را تقویت کنند.

برچسب ها برچسب ها برچسب هااکرمی , وزیر آموزش و پرورش


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه