۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن - 1/27/2020 6:10:14 AM / تهران - 6:10 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 1296  
دیدار روسای جامعه خیرین مدرسه ساز و سازمان نوسازی مدارس کشور با فرمانده نیروی دریایی ارتش

نقش آفرینی خیرین در سواحل مکران؛ 100 مدرسه تعهد ساخت/ 66 مدرسه قرارداد ساخت

دریادار حبیب الله سیاری روز گذشته در محل سازمان نوسازی مدارس کشور با دکتر محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و دکتر مرتضی رئیسی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور دیدار و در خصوص تحقق نتایج همایش خیرین مدرسه ساز که در ماه های اخیر در مکران (استان سیستان و بلوچستان) برگزار شده بود،هماهنگی های لازم به عمل آمد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ يکشنبه ۹ آبان ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۸۳۱

دریادار سیاری در این جلسه با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص ایجاد تحول در سواحل مکران، ضمن تشکر از فعالیت خیرین در این منطقه، از اقدامات انجام شده از سوی نیروی دریایی ارتش گزارشی ارائه نمود. وی گفت : امیدواریم با حضور خیرین مدرسه ساز بتوانیم در این مناطق تحول اساسی ایجاد کنیم.
دکتر محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور نیزدر این جلسه گزارشی از همایش مکران ارائه نمود و با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب از آشکار شدن آثار فعالیت خیرین در این منطقه در آینده خبر داد.
همچنین دکتر رئیسی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از جزئیات پی گیری تعهدات جشنواره خیرین در مکران گفت وافزود: تاکنون ساخت بیش از 100 مدرسه، از سوی خیرین تعهد شده است که 66 مدرسه به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است و سایر طرح ها نیز در دست اقدام است. وی گفت :تا دو سال آینده تحول ویژه ای در منطقه پدید می آید.
 

برچسب ها برچسب ها برچسب هامکران


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه