۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر - 12/9/2019 1:54:35 PM / تهران - 1:54 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 143  

«مهدی نوروزی» برگزیده مسابقه انشای دانش آموزی شهر تهران منطقه 4

من به عنوان رئیس شورای دانش آموزی مدرسه مان از شما خیرین مدرسه ساز تشکر می کنم که برای بچه های مناطق محروم و دورافتاده، مدرسه های جدید می سازید و همه هزینه اش را خودتان می پردازید و هیچ پولی از کسی دریافت نمی کنید و این کار را فقط برای رضای خدا انجام می دهید.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ سه شنبه ۱ بهمن ساعت 14:46 تعداد بازدید : ۹۵۹۵


من حافظ ۸ جزء از قرآن هستم؛ در آیه ۱۶۱ سوره بقره، خدا به ما گفته است:«هرکس از اموال خودش در راه خدا خرج کند، خداوند هفتصد برابر و یا حتی بیشتر به او پاداش می دهد.»
من از شما خواهش می کنم که به فکر بازسازی مدارس قدیمی و کهنه باشید و سری هم به مدرسه ما بزنید وتابلوی سال تأسیس آن را ببینید که کم کم ممکن است به ثبت جهانی برسد و به عنوان قدیمی ترین مدرسه از آن نگهداری شود. مدرسه ما نزدیک به ۵۰ سال قدمت دارد و ساختمان آن بسیار قدیمی و فرسوده است. ترک های دیوارها با رنگ پوشانده شده و سرویس بهداشتی آن هر سال مرمت می شود. کلاس ها در اندازه های کوچک و بزرگ، یکی تاریک و دیگری روشن است، بعضی از کلاس ها تخته سیاه دارند و بعضی ها از تخته وایت بردی که خودشان خریده اند، استفاده می کنند. بیش ترین چیزی که در مدرسه، ما را اذیت می کند، حیاط بسیار کوچک آن است که با کمی حساب کردن فهمیدم به هریک از دانش آموزان فقط نیم متر مربع برای بازی کردن و استراحت در زنگ تفریح می رسد. سقف مدرسه ما در روز های بارانی چکه می کند. فکرش را بکنید در هنگام زلزله چه اتفاقی خواهد افتاد؟!!
مدیر زحمت کش مدرسه مان، به جای این که به فکر آموزش و پرورش بچه ها باشند، همیشه به فکر خرابی های مدرسه است. مدرسه ای که همیشه در منطقه نمونه است.
باز هم از زحمات شما متشکریم.
«به امید روزی که نامه تشکر آمیزمان را در مدرسه جدیدمان برایتان بخوانم.»
انشاالله ....
 

برچسب ها برچسب ها برچسب هادل نوشته های دانش آموزی


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه