۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد - 5/28/2020 8:20:22 PM / تهران - 7:20 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 1345  
وصیت نامه ای که سرآغاز ساخت مدرسه شد؛

مشارکت 270 میلیون تومانی یک خیر نیک اندیش برای ساخت مدرسه در منطقه 4 تهران

یک خیر نیک اندیش تهرانی بنا بر وصیت دختر عمه مرحومش، مبلغ 270میلیون تومان برای توسعه بنای یک مدرسه در منطقه 4 تهران تعهد کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ سه شنبه ۱۴ دي ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۸۸۶
 
محمدرضاشمشیری 57 ساله، دارای مدرک کارشناسی برق است و بنا بر وصیت دخترعمه اش وارد این راه شده است. خودش در این باره می گوید : دخترعمه ام در طول سال های زندگی اش همیشه دوست داشت برای بچه های کشورش مدرسه بسازد اما دنیا با او یار نبود و تنها یک وصیت نامه از ایشان در دست من باقی مانده بود. من از طریق اینترنت با فعالیت های این انجمن آشنا شدم و مبلغ 270 میلیون از دارایی ایشان را برای ساخت مدرسه در تهران صرف کردم. 
وی درباره اهمیت مدرسه سازی می گوید : من خودم در دبیرستان البرز تحصیل کردم و در زمان تحصیلم با مشکلی مواجه نبودم.  اما به این امر معتقدم اگر آموزش و پرورش کشوری رشد کند قطعا آن کشور به سمت توسعه و پیشرف حرکت می کند. محیط مناسب برای درس خواندن دانش آموزان اگر درست شکل بگیرد، ما یک نسل موفق و آینده ای درخشان خواهیم داشت. 
 توسعه بنای مدرسه طلایه داران در منطقه 4 تهران و طرح یاران منطقه 13 تهران با مشارکت این خیر نیک اندیش تکمیل و تا سال تحصیلی آینده پذیرای دانش آموزان خواهد بود.       
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاخیر , منطقه 4


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه