۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير - 7/10/2020 5:21:42 PM / تهران - 4:21 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 1831  

مستند «بار دیگر فردا» روی آنتن شبكه دو سیما

مستند «بار دیگر فردا» با موضوع زلزله کرمانشاه روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ شنبه ۷ مهر ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۶۱

این مستند روایتی متفاوت از زلزله کرمانشاه است که شامگاه ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۹۶ به بزرگی ۷.۳ ریشتر استان کرمانشاه را به لرزه درآورد.


زمین لرزه ای که در شهرستان های سرپل ذهاب، ثلاث بالاجانی، قصرشیرین، دالاهو، گهواره و گیلان غرب جان ۶۲۰ نفر را گرفت ۹۴۰۰ نفر زخمی به جا گذاشت و ۷۰هزار نفر را بی خانمان کرد.

بیننده در این مستند با تصاویر واقعى از لحظه وقوع زلزله رو برو مى شود و در ادامه لحظات بعد از زلزله را خواهد دید و این توالى تا پایان مستند ادامه خواهد داشت.

در این مستند که روایت آن بیشتر از زبان کودکان سر پل ذهاب است به موضوع مدرسه و اهمیت آن پرداخته مى شود. مدارسى که در این زلزله به دلیل ساخت استاندارد مقاوم ماندند و تخریب نشدند و همچنین مدارسى که دارای ساختمان فاقد استحکام بودند و در فهرست مدارس تخریبی و نیازمند مقاوم سازی "سازمان نوسازی مدارس کشور" قرار داشتند و در زلزله ویران شدند با هم مقایسه خواهند شد.

این مستند به تهیه کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی حسین فاطمیان، نویسندگی سید حسین متولیان و صدای فرخ نعمتی پنجشنبه ۵ مهر ماه حوالی ساعت ۱۹:۲۰ و جمعه ٦ مهر ساعت ١٣:٢٥ به روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

برچسب ها برچسب ها برچسب هازلزله کرمانشاه


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 مستند «بار دیگر فردا» روی آنتن شبكه دو سیما ۱۳۹۷ شنبه ۷ مهر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه