۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن - 1/27/2020 6:21:20 AM / تهران - 6:21 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 2056  

مراسم کلنگ زنی مدرسه خیرساز استثنایی مفید در منطقه 14 تهران برگزار شد

مراسم کلنگ زنی دبستان استثنایی (مفید) ، با حضورفولاد وند ، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، اجاقی مدیر منطقه 14 تهران و خیرین نیک اندیش مدرسه ساز و سبزواری مسئول نمایندگی مجمع در منطقه برگزار گردید.
تاریخ انتشار :۱۳۹۸ شنبه ۲ آذر ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۳۰

 در ابتدای مراسم ، اجاقی مدیر منطقه 14,ضمن خیر مقدم به مدعوین و مهمانان ، تشکر خود را از زحمات خیر نیک اندیش کارخیران و همسرشان مهندس ملکی را داشت و در ادامه آماری ازتعداد دانش آموزان استثنایی در دو مدرسه منطقه ارائه کرد .

 
در این مراسم فولادوند بیان داشت: والدین بچه ها ی  با نیاز های ویژه ,خیلی سختی ها را تحمل می کنند و ما موظف هستیم فضای فیزیکی مناسبی را برای کودکان دلبندشان فراهم نماییم.
 
مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران  در خصوص میانگین تراکم دانش آموزان مطالبی را بیان نمود و بیشترین مشکل را در مقطع ابتدایی با تراکم میانگین 35 نفر در بعضی از مناطق دانست و علت را در کمبود فضا آموزشی بیان داشت و گفت: فقط 3 در صد از کلاس های ما در شهر تهران با میانگین 45 الی 50 نفر در مدارس عادی می باشند .
 
فولادوند در ادامه بیان داشت: در مدارس استثنایی به علت مهاجرت خانواده ها برای درمان دانش آموزان ,با توجه به امکانات و آموزش های ویژه باید وضعیت بهتری داشته باشیم . و باید مشکلات موجود را برطرف کنیم .
 
مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران در ادامه تشکرمجدد خود را از خانواده خیر نیک اندیش مدرسه ابراز داشت و از سالاری عضوشورای شهر اسلامی و شورای آموزش و پرورش خواست مثل همیشه که لطف دارند توجه بیشتری عنایت نمایند .
 
فولادوند افزود:از کار خوب شهرداری که زمین های مازاد ما با ابعاد کوچک تغییر کا ر بری می دهد و اجازه فروش می دهد تشکر می کنم . فولادوند در ادامه اشاره ای به کارگروه مجمع خیرین نمود واز کارهای خوبی که انجام می دهند تشکرکرد .
 
در پایان فولادوند از زحمات اجاقی ، مدیر منطقه و عوامل برگزار کننده این مراسم قدردانی نمود ومدعوین با حضورخود در دبستان استثنایی مفید ، باذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، کلنگ مدرسه جهت ساخت و ساز را برزمین زدند و بعد از آن بازدیدی از پروژه در ساخت شهید ادیبی نمودند.
 
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه 14 , استثنایی


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه