۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند - 2/23/2020 6:06:10 PM / تهران - 6:06 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 522  
بهره برداری از اولین مدرسه طرح یاران در منطقه 7 تهران؛

مدرسه شهید لسانی نیمه دوم مهرماه افتتاح می شود

مدرسه دخترانه شهید لسانی در منطقه هفت آموزش و پرورش تهران كه ساخت آن در قالب طرح یاران و با كمك تعدادی از خیرین نیك اندیش به اتمام رسید، نیمه دوم مهرماه با حضور مدیران آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران افتتاح می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ شنبه ۵ مهر ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۹۵۹

به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، مدرسه شهید لسانی پیش از این ساختمانی فرسوده و تخریبی داشت كه از سال 1389 ساخت آن آغاز شده بود و از پروژه های نیمه تمام شهرتهران محسوب می شد که در سال گذشته، جمعی از خیرین گرانقدر با تجمیع سرمایه‌هایشان ساخت این مدرسه مهم در منطقه هفت را به پایان رساندند.
در حال حاضر تمامی بخش‌های مدرسه ساخته و آماده بهره‌برداری است و تنها بخش‌هایی از اتاق سرایداری و تأمین تجهیزات كتابخانه باقی مانده كه آن هم به سرعت در حال انجام است.
گفتنی است این مدرسه در 4 طبقه و دو هزار متر بنا با 14 كلاس درس، سالن اجتماعات چند منظوره، كتابخانه، نمازخانه و ..... از اول مهر امسال پذیرای دانش آموزان دختر مقطع راهنمایی بوده است كه در آزمون تیزهوشان پذیرفته‌شده‌اند. در واقع اهمیت مدرسه شهید لسانی در آن است كه یكی از مدارس طرح سمپاد آموزش و پرورش محسوب می شود و محل تحصیل دانش آموزان نخبه است.

 

سپیده شاه محمدی

برچسب ها برچسب ها برچسب هالسانی


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه