۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند - 2/23/2020 6:22:46 PM / تهران - 6:22 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 636  

كلنگ احداث یك مدرسه خیری در منطقه 5 تهران به زمین زده شد

صبح امروز با حضور معاون اجرایی و سرپرست مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، "رضا سطوت منش" عضو مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، "هوشنگ میر شفیعی "رییس آموزش و پرورش منطقه پنج و جمعی از خیرین مدرسه ساز، كلنگ احداث مدرسه خیری شیعه دوست (طرح یاران 6) در منطقه 5 آموزش و پرورش شهر تهران به زمین زده شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۴ دي ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۱۳۸


به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه‌ساز تهران، در این مراسم میرشفیعی رییس منطقه با تمجید از كار خیر مدرسه‌سازی و بهره‌مندی منطقه پنج از وجود خیرین نیك اندیش گفت: مدرسه سازی كاری خیر و خداپسندانه است كه بركات آن در زندگی خیران كاملا نمایان است و خوشبختانه منطقه ما از وجود این مدارس بهره‌مند است.
وی با اشاره به اینكه مدارس منطقه 22 شهرداری تحت نظارت آموزش و پرورش منطقه پنج اداره می شود، اظهار داشت: در منطقه 22 با مشكلات عمده‌ای در خصوص كمبود فضای آموزشی مواجه هستیم چرا كه جمعیت این منطقه با سرعت قابل توجهی در حال رشد و توسعه است اما فضای آموزشی آن توسعه چندانی نداشته است.
میرشفیعی ادامه داد: هم اكنون در منطقه 22 با احتساب مدارس دوشیفته تنها 32 آموزشگاه داریم در حالیكه جمعیت دانش آموزی آن بسیار زیاد است.
به گفته وی بسیاری از دانش آموزان ساكن منطقه 22 برای تحصیل به مدارس منطقه پنج می آیند و به همین دلیل مدارس این منطقه نیز با تراكم بالای دانش آموزی مواجه هستند.
رییس آموزش و پرورش منطقه از ضمن قدردانی از عملكرد خیرین گرانقدر از آنان خواست در رفع مشكلات فضای آموزشی منطقه 22 كه جمعیت آن تا دو سال آینده چهار برابر خواهد شد آموزش و پرورش را یاری دهند.
در این مراسم  "رضا شیعه دوست" خیر  این مدرسه، طی سخنانی از مشاركت در این كار خیر ابراز خرسندی كرد و گفت: امیدوارم در این مدرسه دانش آموزان به بهترین شكل ممكن تحت تعلیم و تربیت قرار گیرند.

گفتنی است  عملیات ساخت این مدرسه با زیربنایی در حدود 700 متر مربع و 6 کلاس درس، با مشارکت 300 میلیون تومانی این خیر نیک اندیش احداث شده است.

 

سپیده شاه محمدی
 


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه