۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن - 1/27/2020 7:32:27 AM / تهران - 7:32 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 1283  
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران خبر داد:

سایت های مسکن مهر استان تهران به 200 مدرسه جدید نیاز دارد

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: با توجه به افزایش جمعیت دانش آموزی، سایت های مسکن مهر به 200 مدرسه جدید نیاز دارند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ دوشنبه ۲۶ مهر ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۸۹۰


داریوش ورناصری  در گفت و گو با خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران افزود: اداره کل نوسازی مدارس استان تهران با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان و شرکت عمران شهرهای جدید پرند و پردیس حدود 70 مدرسه را در سایت های مسکن مهر استان تهران در شهرستانهای مختلف احداث کرده است.
وی بیان کرد: با توجه به سرعت ساخت و ساز در سایت های مسکن مهر به ویژه در سایت های مسکن مهر پرند، پردیس و اندیشه همه ساله به جمعیت دانش آموزی سایت های مسکن مهر استان تهران افزوده می شود.
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود با تکمیل ساخت و سازها، جمعیت افراد در سایت های مسکن مهر به اندازه چند استان کشور شود.
وی بیان کرد: با توجه به پیش بینی های انجام شده در سایت های مسکن مهر استان حدود 200 مدرسه جدید نیاز است و با مشارکت بخش خصوصی، خیرین مدرسه ساز و مردم ضروری است این مدارس احداث شود.
به گفته مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در حال حاضر حدود 40 پروژه مدرسه سازی در سایت های مسکن مهر به دلیل کمبود بودجه نیمه کاره رها شده است.
وی با بیان اینکه بودجه های عمرانی دولت محدود است از خیرین مدرسه ساز و بخش خصوصی درخواست کرد نسبت به احداث مدرسه در سایت های مسکن مهر استان تهران اقدام کنند.

 


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه