۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير - 7/7/2020 8:05:24 AM / تهران - 7:05 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 1855  

ساخته یک مدرسه به همت بانوی نیکوکار تهرانی در منطقه 22 تهران

بانو محبوبه میرمحمد صراف همسر خیر مدرسه ساز زنده یاد سینگری امروز با امضای تفاهم نامه ای ساخت یک مدرسه در منطقه 22 تهران را امضا کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ آبان ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۷۷

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، این بانوی نیک اندیش صبح امروز (دوشنبه) با امضای تفاهم نامه ای ساخت یک مدرسه کامل در منطقه 22 شهرتهران را تعهد کرد.

بنابراین گزارش، منطقه 22 شهر تهران با توجه به ساخت و سازهای انبوه یکی از مناطق نیازمند از جهت ساخت فضاهای آموزشی است که این مدرسه به همت این بانوی نیک اندیش سال آینده در اختیار دانش آموزان این منطقه قرار خواهد گرفت. 

گفتنی است زنده یاد محمود سینگری  تا قبل از فوت، چند فضای آموزشی در شهرستان رودهن و دماوند احداث کرده بودند که این مدرسه نیز بنا به نیت ایشان توسط همسرشان تعهد شده است. 

گفتنی است، این پروژه بعد از برآوردهای هزینه ، پیش بینی شده است تا 9 ماه احداث و به آموزش و پرورش منطقه 5 تهران تحویل شود. 

شایان ذکر است به گفته مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و بر اساس آخرین گزارش که از مدارس منطقه 22 در شهریور سال 1396 تهیه‌شده است، حدود 64 باب مدرسه در این منطقه وجود دارد که تمام این مدارس دو شیفته هستند و پاسخگوی نیازهای جمعیتی این منطقه نیست و امیدواریم با کمک خیرین  مشکلات فضاهای آموزشی در این نقطه از شهر تهران برطرف شود. 

برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه 22 ,5


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه