۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير - 7/13/2020 11:23:17 PM / تهران - 10:23 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 2105  
به صورت غیر حضوری در مجمع تهران انجام شد؛

دیدار مجازی و تکریم خیر مدرسه ساز تهرانی همراه با گزارش عملکرد مدیر مدرسه /تشکر دو دانش آموز از خیر مدرسه به صورت ویدیو کنفرانس

نخستین جلسه دیدار مجازی و تکریم خیر مدرسه ساز – شکیبا خدیر – خیر منطقه 6 تهران همراه با ارائه گزارشی از عملکرد آموزشی این مدرسه خیرساز صبح امروز با حضور اعضای هیات مدیره مجمع تهران و مدیر این واحد آموزشی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۹ يکشنبه ۷ ارديبهشت ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۷
 
مدیر مدرسه : مدرسه خدیر از بهترین مدارس منطقه است 
درا ین جلسه غیر حضوری که به ابتکار مجمع تهران برگزار شد، عامری مدیر مدرسه زنده یاد خدیر گزارشی از عملکرد آموزشی مدرسه وموفقیت های دانش آموزان این مدرسه خیری طی سال گذشته ارائه نمود. مدیر این واحد آموزشی با ارائه پاورپوینت شاخص های آموزشی مدیر را تشریح و برخی چهره های نخبه مدرسه را که در رشته های مختلف علمی و ورزشی موفق به کسب نتایج ملی و بین المللی شده بودند را معرفی کرد. عامری ارتباط خیر مدرسه با این واحد آموزشی را یکی از علل موفقیت های کسب شده اعلام کرد و گفت: ارتباط و تعامل خیر مدرسه از جمله عوامل انگیزشی برای فعالیت بیشتر کادر مدیریتی و آموزشی مدرسه و تمام دانش آموزان بوده است. 
خیر مدرسه : گزارش موفقیت مدرسه بهترین تجلیل است 
شکیبا خدیر، خیر این مدرسه نیز ضمن قدردانی از گزارش مدرسه و بیان موفقیت های به دست آمده توسط دانش آموزان گفت: ابتکار برگزاری این جلسه بسیار ارزشمند است و اینکه گزارش موفقیت های مدرسه مبنای تکریم و قدردانی از خیرین مدرسه ساز قرار گرفته است بسیار ارزشمند و البته اثرگذار است. 
این خیر مدرسه ساز گفت: من اطمینان دارم برگزاری این جلسات مجازی و ارائه عملکرد مدرسه به خیرین می تواند موجب رضایتمندی خیرین بوده و روند جذب نیکوکاران را افزایش دهد. 
خانم شکیبا خدیر در بخشی از جلسه نیز با دو تن از دانش آموزان نخبه این مدرسه گفت و گو کرد.  
دو دانش آموز نخبه مدرسه : موفقیت ما مرهون نقش آفرینی خیر مدرسه بوده است
آوا مرادی – دانش آموز مدرسه خدیر که در رشته کاراته موفق به کسب عنوان قهرمانی در رده نونهالان شده است در این جلسه موفقیت های خود را مرهون تلاش کادر مدرسه و فضای مناسب این واحد آموزشی اعلام کرد و از خانم خدیر – خیر مدرسه- تشکر کرد. 
همچنین ساینا معدنی از دیگر دانش آموزان این مدرسه نیز که در جشنواره خوارزمی حائز رتبه کشوری شده است ضمن تشکر از خانم خدیر –خیر مدرسه – گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با کسب موفقیت، تا حدودی قدردان زحمات خانم خدیر باشیم. 
در این جلسه همچنین رئیس و مدیرعامل مجمع تهران و برخی اعضای هیات مدیره و معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران از خیر مدرسه ساز –شکیبا خدیر- تشکر و قدردانی کردند. 
گفتنی است طرح دیدارهای مجازی با خیرین مدرسه ساز به ابتکار مجمع تهران همراه با ارائه گزارش عملکرد مدرسه به خیر مدرسه از امروز در تهران و به صورت ویدیو کنفرانس آغاز شد و قرار است به صورت هفتگی و مستمر ادامه پیدا کند. 
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاویدیو کنفرانس


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 طرح کارنامه مدارس خیرساز و تکریم مجازی خیرین در چهار مدرسه شهرتهران برگزار شد / پیام تشکر دانش آموزان از خیرین در نشست ویدیو کنفرانسی ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت
2 تاکید مدیران مجمع و اداره کل آموزش و پرورش بر اجرایی شدن برنامه دو سالانه خیرین مدرسه ساز پایتخت ۱۳۹۹ يکشنبه ۷ ارديبهشت
3 دیدار مجازی و تکریم خیر مدرسه ساز تهرانی همراه با گزارش عملکرد مدیر مدرسه /تشکر دو دانش آموز از خیر مدرسه به صورت ویدیو کنفرانس ۱۳۹۹ يکشنبه ۷ ارديبهشت
4 هم اندیشی مدیران و معاونین 5 منطقه شهر تهران برای گسترش فعالیت خیرین مدرسه ساز ۱۳۹۹ دوشنبه ۱ ارديبهشت
5 آخرین وضعیت فعالیت خیرین مدرسه ساز در 5 منطقه شهر تهران ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۱ فروردين
6 بررسی برنامه مجمع خیرین مدرسه ساز در نشست هماهنگی 5 منطقه پایتخت ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۱ فروردين
7 برنامه دو ساله مجمع تهران برای 5 منطقه پایتخت تشریح شد / توانمند سازی دفاتر نمایندگی اولویت نخست مجمع تهران در سال 99 ۱۳۹۹ شنبه ۳۰ فروردين
8 تحول گرایی، کارآمدی و اثربخشی، محور فعالیت های مجمع خیرین پایتخت ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۴ فروردين
9 افتتاح همزمان 1700 فضای آموزشی، پرورشی و فرهنگی در سراسر کشور ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۰ مهر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه