۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر - 9/23/2019 11:08:39 PM / تهران - 11:08 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 2019  
قرار با خوبان مدرسه ساز (هفته هفتم)

دیدار با خیر مدرسه ساز "سیاوش زرآزوند"/ آینده دانش آموزان در مدارس امروز ساخته می شود

در هفتمین هفته از اجرای طرح «قرار با خوبان مدرسه ساز» دیدار با سیاوش زرآزوند خیر مدرسه ساز برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ مرداد ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۳۰
 
"سیاوش زرآزوند" سال های زیادی در خارج از کشور زندگی کرد. این خیر مدرسه ساز همیشه به انجام کارهای خیر علاقمند بود و کارهای نیک بسیاری را تجربه کرده بود، ولی با وجود انجام کارهای خیر، وی همیشه به دنبال راهی بود که به پیشرفت کشورش کمک کند. بالاخره در یکی از سفرهایش راز بهترین "کار خیر" را کشف کرد. این انسان نیکوکار به این نتیجه رسید که بزرگ ترین کاری که می تواند برای پیشرفت مملکت خود انجام دهد، کمک به آموزش دانش آموزان کشور با "ساخت مدرسه" است. 
 
"سیاوش زرآزوند" با ساخت 4 مدرسه در استان تهران، نیت خود را برای پیشرفت دانش آموزان این مرز و بوم عملی نموده است. هر ساله دانش آموزان بسیاری در این مدارس درس می خوانند و به مراحل بالاتر پیشرفت می کنند. این خیر نیک اندیش آرزویش این است که دانش آموزان این آب و خاک با تحصیل علم و دانش بتوانند آینده خود و افراد دیگر جامعه را به بهترین شکل ممکن رقم بزنند. 
 
در این دیدار  محمدرضا قربانی مدیر کل دفتر مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود از تلاش های "سیاوش زرآزوند"  خیر مدرسه ساز کشور قدردانی کرد.
 
قربانی مدیر کل مشارکت های مردمی نوسازی مدارس کشور در این دیدار صمیمی ضمن اشاره به فعالیت های ارزشمند "سیاوش زرآزوند" در ساخت فضاهای آموزشی گفت: "مهندس زرآزوند" جزء یکی از بهترین خیرین مدرسه ساز است که به امر مدرسه سازی کمک بسیاری می کند. وی در ادامه تصریح کرد: "زرآزوند" یکی از خیرین مدرسه سازی است که علاوه بر مدرسه سازی در مدیریت این امر نیز کمک شایانی به مجموعه خیرین مدرسه ساز انجام داده است. 
 
قربانی در ادامه گفت: به هر حال نفس دیدار با خیرین این است که بگوییم ما خدمات شما خیرین به نظام تعلیم وتربیت را فراموش نمی کنیم و اگر خیرین مدرسه ساز نبودند امروز فضاهای آموزشی از وضعیتی مناسب برخوردار نبود.
 
وی گفت: در حال حاضر 30 درصد از فضاهای آموزشی کشور نیازمند به تخریب و بازسازی است که این کار بدون کمک و همراهی خیرین و نیکوکاران میسر نخواهد شد.
 
با ساختن مدرسه آینده دانش آموزان را باید ساخت
 
در این دیدار "سیاوش زرآزوند" ضمن قدردانی از برگزاری چنین دیدارهایی با خانواده خیرین گفت: «به نظر من ساخت مدرسه بزرگترین کاری است که برای آبادانی میهن عزیزمان می توان انجام داد.»
 
وی در ادامه گفت: من به همراه دیگر همکاران در سیل اخیر کمک هایی را به این مناطق داشتیم ولی به نظر من اگر ما بخواهیم به پیشرفت کشور کمک کنیم، نیاز است که در راه آموزش و پرورش و ساخت مدرسه هزینه کنیم.
 
 وی در پایان گفت: با ساختن مدرسه است که آینده فرزندان این مرز و بوم ساخته خواهد شد. در واقع آینده دانش آموزان در مدارس امروز ساخته می شود،
 آنها می توانند آینده خود را بسازند.
 
گفتنی است که در «طرح قرار با خوبان مدرسه ساز» که از سوی دفتر مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور اجرا می شود، هر هفته با یک خانواده خیر مدرسه ساز دیدار و نشست صمیمی برگزار می شود. این طرح نیز در برخی از استان های کشور در حال اجرا است.
 
در حاشیه دیدار با "سیاوش زرآزوند"
-    "سیاوش زرآزوند" خیر مدرسه ساز، جمعی از خیرین و نیکوکارانی را نیز به این نشست صمیمی دعوت نموده بود. این دعوت از سوی "زرآزوند" انگیزه ی زیادی در این افراد برای حضور در جمع خیرین مدرسه ساز به وجود آورد.
-    دوستان و همکاران "زرآزوند" آمادگی خود را برای ورود به امر خیر مدرسه سازی و ساخت یک مدرسه در مناطق محروم اعلام نمودند.
برچسب ها برچسب ها برچسب هاخیرین


اخبار مرتبط با این خبر
12345678910...>>
ردیفتیترتاریخ
1 سومین جلسه هیات مدیره در دوره دهم برگزار شد ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
2 اجرای طرح یاران همزمان با بازگشایی مدارس در منطقه 13 تهران ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
3 تعامل رسانه ای با اداره آموزش و پرورش منطقه 13 تهران ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
4 6 مدرسه در منطقه 22 تهران افتتاح می شود ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۱ شهريور
5 تعامل رسانه ای با اداره آموزش و پرورش منطقه 9 تهران ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ شهريور
6 کلنگ زنی مدرسه خیری زنده یاد مرادی در منطقه 9 تهران ۱۳۹۸ شنبه ۹ شهريور
7 بانوی مدرسه ساز"ثریا جهانی"/ ساخت و تحویل هشت مدرسه در سه استان کشور/ اولویت اول ما مدرسه سازی است ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
8 بانوی مدرسه ساز گوهر ذوالقدر مقدم: آرزو داشتم پزشک شوم/برای رسیدن دانش آموزان به آرزوهایشان مدرسه ساختم ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
9 تعامل رسانه ای مجمع خیرین مدرسه ساز تهران با اداره آموزش و پرورش منطقه سه تهران ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
10 معرفی اعضای هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران در دوره دهم ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۰ مرداد
11 اولین جلسه خیرین مدرسه ساز تهران با صنف لوازم خانگی برگزار شد ۱۳۹۸ شنبه ۱۹ مرداد
12 جلسه مجمع عمومی عادی و انتخابات هیئت مدیره و بازرسان مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران در دوره دهم برگزار شد ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد
13 دیدار با خیر مدرسه ساز "سیاوش زرآزوند"/ آینده دانش آموزان در مدارس امروز ساخته می شود ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ مرداد
14 امضا تفاهم نامه ساخت مدرسه ای 9کلاسه در جشنواره های خیرین مدرسه ساز منطقه 11شهر تهران ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۴ مرداد
15 اولین جلسه هم اندیشی روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران با روابط عمومی مناطق آموزش و پرورش تهران برگزار شد ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۳ مرداد
16 "پیام تشکر و اعتذار "محمدرضا قربانی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران به مناسبت در گذشت مادر گرانقدرشان ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۳ مرداد
17 مراسم یادبودچهلمین روز درگذشت دکتر حافظی برگزار شد ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
18 مراسم کلنگ زنی دبستان دخترانه رستگار(نرجس) در منطقه 11 تهران ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
19 پیام تسلیت مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران به مناسبت درگذشت مادر گرامی دکتر قربانی مدیرعامل مجمع تهران و مدیر کل مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير
20 دیدار با خانواده رضاسطوت منش، خیر مدرسه ساز "۹۵ ساله"/ هفت مدرسه تقدیم به دانش آموزان گلستانی ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
12345678910...>>

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه