۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير - 7/12/2020 8:38:43 PM / تهران - 7:38 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 386  

دکتر محمد علی نجفی: مجمع خیرین مدرسه ساز یک نهاد تاثیرگذار در کشور است

گاهی شاهد حضور خیرین مدرسه سازی بوده ایم که خود از جنس مدیران ارشد آموزش و پرورش بوده اند و گسترش و اشاعه علوم را فقط به کارهای مدیریتی و پشت میز بودن منتهی نکرده اند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ يکشنبه ۴ خرداد ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۹۲۱


دکتر محمد علی نجفی وزیر اسبق آموزش و پرورش جزو این دسته از مدیران به شمار می رود که به جمع خیرین مدرسه ساز ملحق شده  و امیدوار است خداوند همواره شرایطی برای وی فراهم کند تا به این عمل خیرخواهانه ادامه دهد.
 نجفی، در ۲۳ دی ۱۳۳۰ در تهران بدنیا آمد و در دبیرستان مروی واقع در ناصر خسرو تحصیلات متوسطه را به پایان رساند و برای تحصیل در رشته مهندسی وارد دانشگاه شد که بعداً به ریاضی تغییر رشته داد. وی تحصیلات خود را تا مقطع دکتری ادامه داد.
بعدازظهر روز گذشته 25/12/92 شاهد بازدید این خیر از مراحل ساخت مدرسه استثنایی سردار جنگل منطقه 11 تهران بودیم که با مشارکت وی در حال ساخت می باشد. شاهد حضور این خیر نیک اندیش به منظور بازدید از روند احداث  پروژه مدرسه ای برای دانش آموزان استثنایی در منطقه 11 بودیم.
دکتر حافظی رییس مجمع خیرین مدرسه سازکشور ، ورناصری مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان تهران، بنی آدم رییس مجمع خیرین مدرسه ساز تهران و قربانی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران از حاضرین در این مراسم بودند.
دکتر نجفی  در حاشیه این بازدید گفت: دانش آموزان استثنایی جنبه های عاطفی قوی دارند و مسئولین باید زمینه را برای حمایت همه جانبه از این طیف دانش آموزان فراهم کنند.
نجفی در خصوص مجمع خیرین مدرسه ساز عنوان کرد: مجمع خیرین مدرسه ساز یک نهاد تاثیرگذار در کشور است و خداوند به کلیه عوامل آن طول عمر با عزت بدهد.
وی افزود: در امر مدرسه سازی باید به سراغ مردم خیرخواه رفت و مجمع خیرین مدرسه ساز، بهترین الگو برای تشویق مردم برای این مقوله ی مهم است.
مشاور رئیس جمهور در توصیف خیرین مدرسه ساز گفت: ما همواره تحت تاثیر زحمات شما خیرین مدرسه ساز بوده ایم و در سطح کشور حضور سازنده ای داشته اید.
نجفی در پایان اظهار داشت: امیدوارم با اوج گرفتن آموزش و پرورش ، مملکت هم اوج بگیرد.
در پایان این مراسم دکتر حافظی به نمایندگی از خیرین مدرسه ساز کشور با اهدای لوح یادبود از زحمات دکتر نجفی قدردانی به عمل آورد.
مدرسه استثنایی سردار جنگل در منطقه 11 واقع در حوالی اتوبان نواب در  سه طبقه و به مساحت 1530 متر، دارای  14 کلاس و شامل اتاق های کار و گفتاردرمانی، سالن چند منظوره، سالن بازی، آزمایشگاه و سایر امکانات ویژه دانش آموزان استثنایی می باشد.

 

احسان احمدی 
 

برچسب ها برچسب ها برچسب هادکنر نجفی


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه