۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد - 5/28/2020 8:17:29 PM / تهران - 7:17 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 2109  
در نشست هماهنگی دفتر نمایندگی منطقه 3 شهر تهران مطرح شد؛

دو مدرسه بزرگ ایران و فردوسی در انتظار اقدام خیرین برای ساخت در مجتمع خیرساز بزرگ

نشست هماهنگی دفتر نمایندگی منطقه 3 شهر تهران روز گذشته با حضور مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، مسئول دفتر نمایندگی این منطقه، مدیر آموزش و پرورش منطقه 3 و تعدادی از مدیران این منطقه برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۲
 
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران در این جلسه محمدرضا قربانی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، با اشاره به ظرفیت های اقتصادی منطقه 2 شهر تهران گفت: با وجود استعداد  این منطقه در حوزه ظرفیت های خیری، ولی هنوز در بسیاری از بخش ها این منطقه از فرسودگی و کمبود مدرسه رنج می برد که لازم است با یک برنامه ریزی اصولی این مشکل برطرف شود. 
وی ضمن تاکید بر اجرایی شدن برنامه دو ساله خیرین مدرسه ساز شهرتهران گفت: با هماهنگی دفتر نمایندگی و مدیریت منطقه تلاش می کنیم عملکرد خیرین مدرسه ساز منطقه ارتقا یابد. 
ماجدی مدیر آموزش و پرورش منطقه 3 شهر تهران نیز در این جلسه با اشاره به یک هزار و 370 دانش آموزی که در مدارس خیرساز منطقه مشغول به تحصیل هستند گفت: در منطقه 3 دو مدرسه ایران و فردوسی را داریم که مساحت مناسبی برای ساخت دو مجتمع بزرگ آموزشی دارند و امیدواریم خیرین مبادرت به ساخت مدرسه در این دو مدرسه کنند. 
در این جلسه محسن نجم آبادی مسئول نمایندگی منطقه نیز گفت: تلاش خواهیم کرد در کنار منطقه به جذب بیشتر خیرین کمک کنیم. این جلسه مصوباتی داشت که اجرای آن در دستور کار قرار گرفت.  
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاخیرین نمایندگی منطقه 3


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه