۱۳۹۷ سه شنبه ۱ آبان - 10/23/2018 3:00:28 AM / تهران - 3:00 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 832  

دو قطعه زمین آماده واگذاری به خیرین در منطقه 22 تهران

در حالیكه در شهر تهران همواره با مشكل كمبود زمین برای ساخت مدارس مواجه‌ایم و خیرین هر از گاه از این موضوع گله‌مند هستند، هم اكنون در منطقه 22 شهر تهران دو قطعه زمین آماده واگذاری به خیرین گرانقدر برای شروع عملیات ساخت و ساز است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ شنبه ۲۳ خرداد ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۱۴۵

به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران، منطقه 22 یكی از مناطق مهاجرپذیر شهر تهران است كه در چند سال اخیر با افزایش قابل توجه جمعیت مواجه بوده است. در عین حال یكی از مشكل دارترین مناطق پایتخت نیز در بعد فضاهای آموزشی محسوب می شود.
معضل اصلی این منطقه آن است كه با وجود رشد جمعیت و ساخت مجتمع ها و شهرك‌های مسكونی، فضاهای آموزشی آن از رشد چندانی برخوردار نبوده و متناسب با جمعیت افزایش نیافته است. در عین حال منطقه 22 برخلاف دیگر مناطق تهران از نظر در اختیار داشتن زمین‌هایی با كاربری آموزشی بسیار غنی است و محدودیتی در این زمینه ندارد. به نحوی كه هم اكنون دو قطعه زمین در این منطقه با اخذ مجوزهای لازم آماده واگذاری به خیرین عزیز برای شروع ساخت مدرسه است.
به بیان دیگر خیر به محض ورود به منطقه 22 برای تأمین زمین و اخذ مجوز معطل نخواهد ماند و می تواند پس از بازدید زمین عملیات ساخت را آغاز كند.
بنابراین شاید منطقه 22 برای آن دسته از خیرانی كه علاقه مند به كوتاه شدن روند احداث مدرسه هستند و بی صبرانه دوست دارند پروژه‌ متعهد شده را در حالیكه پذیرای دانش‌آموزان است ببینند، گزینه بسیار مناسبی محسوب شود.
 

سپیده شاه محمدی

برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه 22


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه