۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير - 7/15/2020 1:06:34 AM / تهران - 12:06 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 648  

دو باب مدرسه خیر ساز شهرستان پیشوا در دهه فجر در به بهره برداری می رسد

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: دو باب مدرسه خیر ساز با مساحتی بالغ بر 5 هزار متر مربع و با 20 کلاس درس در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ سه شنبه ۷ بهمن ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۹۱۳

به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، عباس ملکوتی خواه بیان داشت: خیرین مدرسه ساز  نماد حماسه آفرینی در عرصه فرهنگی کشور می باشند و این امر از ماندگارترین کارهای نیک به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: با افتتاح این دو مدرسه خیرساز سرانه آموزشی شهرستان بالا خواهد رفت و انشالله در این مدارس شاهد رشد و شکوفایی استعداد های فرزندان برومند ایران اسلامی باشیم و این آینده سازان کشور بتوانند در آینده افتخارات بسیاری را برای کشور عزیزمان ایران یکی پس از دیگری کسب کنند و تنها در این صورت است که خیرین و ما مسئولین به کار های خود افتخار می کنیم که توانستیم قدم کوچکی در راه رشد و تعالی ایران اسلامی برداریم .
وی افزود: هزینه کردن در آموزش‌وپرورش بهترین نوع سرمایه‌گذاری است و همه جامعه باید بدانند تربیت دانش‌آموزان تنها توسط مدرسه امکانپذیر نیست بلکه امر تعلیم و تربیت نیازمند مشارکت خیرین ، اولیاء ، مدیران و معلمان است تا فرآیند تعلیم و تربیت به درستی شکل بگیرد


 

محمد جواد آل داوود
منبع : آل داود
برچسب ها برچسب ها برچسب هاپیشوا


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه