۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير - 7/15/2020 3:54:46 PM / تهران - 2:54 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 1460  
دراختتامیه جشنواره های خیرین مدرسه ساز آموزش و پرورش منطقه 4 شهر تهران مقرر شد؛

حضور خیر یا نماینده ی او در مدارس خیر ساز

در اختتامیه جشنواره های خیرین مدرسه ساز آموزش و پرورش منطقه 4 شهر تهران مقرر شد خیر و یا نماینده ای از ایشان در مواقع مورد نیاز در کنار سایر ارکان مدرسه حضور داشته و کاملا در جریان امور آموزشی ،پرورشی و محیط آموزشی مورد نظر قرار گیرند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۵ اسفند ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۷۵۴
 
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران ؛ تعداد 22 جشنواره در مدراس خیر ساز و مجتمع های آموزشی منطقه 4 آموزش و پرورش شهر تهران برگزار گردید که از جمله دستاوردهای آن می توان به ایجاد تعامل منطقی و اثر گذار بین بخش های اداری مدارس و مراکز غیر دولتی ، مشارکت های مردمی و معاونتهای آموزشی و پروشی  اشاره کرد.
تسریع ارتباط در سطح مدارس و ایجاد روابط عاطفی میان خیر و دانش آموزان از جمله دستاوردهای این جشنواره ها بود که منجر به طراحی برنامه ای مبنی بر میزان اثر بخشی خیرین در توسعه منابع انسانی و ایجاد فضاهای جدید شد.
بیش از هزار و 920 دانش آموز در 22 مدرسه و مجتمع آموزشی دولتی و غیر دولتی در این جشنواره ها حضور داشتند که  از این تعداد 16 مدرسه دولتی و 6 مدرسه غیر دولتی  بودند .
با توجه به ظرفیت های موجود آموزش و پرورش منطقه 4 شهر تهران طبق برنامه مطرح شده مقرر گشت جلسات و اقدامات معطوف به زمان خاصی که تعریف شده ( یکم تا دهم اسفند ماه ) نباشد و طی زمانبدنی خاص اقداماتی ویژه جهت  جذب و نگهداری خیرین مدرسه ساز صورت پذیرد و مطالب بر اساس مواد مورد انتظار در اسناد بالا دستی و انتظارات مطروحه در سند چشم انداز  1404 نسبت به خیرین مطرح شود و حضور شخص خیر فقط به منظور تقدیر و تشکر نباشد بلکه همواره در مواقع مورد نیاز شخص و یا نماینده قانونی ایشان در کنار سایر ارکان مدرسه حضور داشته و کاملا در جریان امور آموزشی ،پرورشی و محیط آموزشی مورد نظر قرار گیرند .
گفتنی است : با توجه به آموزه های دینی و فرهنگ جامعه ی ایران اسلامی همواره مدرسه سازی و مدرسه داری ازجمله اقدامات مورد وثوق جامعه بوده است .در این راستا به نظر می رسد آموزش و پرورش وظیفه دارد از افرادی که این رسالت مورد نظر را انجام داده اند تشکر نماید. چه بسا این امر بتواند تاثیر بسزایی بسیاری  در الگو پذیری دانش آموزان داشته باشد.
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاآموزش و پرورش منطقه 4


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه