۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند - 2/23/2020 5:52:08 PM / تهران - 5:52 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 293  

جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه 19 تهران در تالار معلم برگزار می شود

جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه 19 با هدف اشاعه فرهنگ مدرسه سازی در جامعه و آشنایی شهروندان با آثار و برکات مشارکت در امور خیر خواهانه از جمله مدرسه سازی با حضور مسئولان اداره آموزش و پرورش منطقه 19 ، روسای جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مجمع تهران، مدیران اداره کل نوسازی مدارس استان تهران روز چهار شنبه 26 فروردین ماه در تالار مدیدان بهمن یار برگزار می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ دوشنبه ۲۵ فروردين ساعت 13:11 تعداد بازدید : ۲۳۱۴


به گزارش خبر نگار مجمع خیرین مدرسه سازشهر تهران، در این جشنواره که طبق پیش بینی ها افرادی چون دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و سایر مدیران اداره آموزش و پرورش حضور دارند، اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در قالب نمایش تصویری از برنامه های مدرسه سازی، سخنرانی مذهبی با موضوع نیکی و نیکو کاری با توجه به آیات و روایات قرانی وسخنان ائمه اطهار (ع)، تقدیر و گرامیداشت حضور خیرین مدرسه ساز منطقه ۱۹ از جمله کرباسی، موفقیان، کاظمی، باقی، موسوی و... پیش بینی و اجرا خواهد شد.
نکته جالب در جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه ۱۹ تهران، دعوت از دبیران و اعضای شورایاری محله های مختلف منطقه ۱۹ است که به عنوان نمایندگان و معتمدان محلی می توانند در امر مدرسه سازی درنقاط محروم و نیازمند تاثیر گذار باشند.

مریم قاسمی
 


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه