۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير - 7/13/2020 10:59:08 PM / تهران - 9:59 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 712  

جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه 18 تهران با حضور رییس مجمع خیرین مدرسه ساز تهران برگزار شد

جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه 18، عصر روز دوشنبه 18 اسفند ماه در سالن اجتماعات اداره آموزش وپرورش این منطقه برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۰ اسفند ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۶۷۳

در این جشنواره " امیر نعمت بنی آدم "رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران،"کاظم قلم چی "عضو هیئت مدیره مجمع، مهندس نوروزی شهردار منطقه 18، "حجت الاسلام عبدالمقیم ناصحی "عضو کمسیون شورای شهر تهران،تعدادی از خیرین مدرسه ساز وهمچنین جمعی از مدیران ومسئولان شهری وشورایاران حضور داشتند.
در این مراسم"حسین ابراهیمی" مدیر آموزش وپرورش منطقه ضمن تقدیر از فعالیتهای خیرین در منطقه گفت : خوشبختانه کمک های خیرین در امر مدرسه سازی علاوه بر پیشرفت فضاهای فیزیکی مدارس در این منطقه باعث شده تا بچه ها کمتر دغدغه مدارس مناسب را داشته باشند.
وی در ادامه به مشکلاتی که در مدارس روستایی وحاشیه ای این منطقه وجود دارد هم اشاره ای کرد وافزود : با توسعه منطقه ووجود مدارس در حاشیه های منطقه بحث ایجاد امکانات برای ادامه تحصیل دانش آموزان در این محدوده مطرح می شود که امیدواریم با کمک خیرین این مشکلات هم رفع شود.
در این برنامه حجت الاسلام ناصحی عضو کمسیون شورای شهر هم از حضور پر شور خیرین مدرسه ساز در منطقه 18 اظهار شادی کرد وگفت: بیش از 40 سال است که ساکن منطقه هستم.در دوره ای دانش آموزان این منطقه ناگزیر بودند در 4 شیفت به مدرسه بروند. خوشبختانه با کمک های خیرین نیک اندیش مدرسه ساز امروزه فضاهای آموزشی وسیع ومناسبی برای این بچه ها به وجود آمده است ،قطعا این امر بدون توجه وکمک خیرین میسر نمی شد.پس عمل خیرین مدرسه ساز همواره قابل تقدیر است.
در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز ومعرفی خیرین جدید، یکی از دانش آموزان تمامی پس انداز یک ساله قلک خود به مبلغ 500هزار تومان را برای امر مدرسه سازی تقدیم کرد. همچنین در این برنامه به "مهندس نوروزی"شهردار منطقه جهت اهدای 2قطعه زمین به امر مدرسه سازی و کمک های وی در راستای پوشش دانش آموزان کم بظاعت نشان معلم افتخاری اهداء شد. 
 

معصومه ماه پیکر

برچسب ها برچسب ها برچسب هاجشنواره 18


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه