۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير - 7/15/2020 4:24:24 PM / تهران - 3:24 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 268  

جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان شهریار با حضور اقشار مختلف برگزار شد

جشنواره خیرین مدرسه از شهرستان شهریار 8 اسفند ماه سال جاری با حضور مدیریت آموزش و پرورش شهریار، مدیرکل سازمان آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران،مدیر آموزش و پرورش شهریار،فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران، ائمه جمعه شهرهای اندیشه و صباشهر ،شهردار شهریار،نماینده مردم شهریار،قدس وملارد در مجلس شورای اسلامی، و بیش از 400 نفر از اقشار مختلف از جمله خیرین مدرسه ساز و مسئولان کشوری و استانی در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ جمعه ۹ اسفند ساعت 08:47 تعداد بازدید : ۲۷۵۶


به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران ، در این برنامه رئیس آموزش و پرورش شهرستان شهریار ضمن خیرمقدم گویی به تمامی حضار و به خصوص خیرین مدرسه ساز وقدر دانی از حضور پررنگ آنان اظهارکرد: اگر این عزیزان خیر دراین عرصه به ما کمک نمی کردند ما در این دستگاه به مشکلاتی بسیاری روبه رو می شدیم. سمیر بان پرور کمبود فضاهای آموزشی اشاره کرد و تصریح کرد: درشهرستان شهریار بیش از ۱۲۵ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند و با توجه به مهاجرت پذیر بودن و وجود شهرکهای اقماری با کمبود فضاهای آموزشی مواجه است واکنون این شهرستان با کمبود ۵۲ باب فضای آموزشی و۷۸۰ کلاس درس مواجه است که برای تأمین فضاهای آموزشی، همچون گذشته نیازمند حمایت و یاری خیرین هستیم. وی به پروژه مجتمع معماری ایرانی اسلامی امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت : این پروژه یکی از ۴پروژه ی برتر استانی و با مساحتی بالغ بر ۴۱۰ هزار متر مربع که ۱۲ هراز متر مربع آن قابل بهره برداری است و از مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان را دارا است . بان پرور با بیان اینکه شهریار در میان ۷۲۱ منطقه ی آموزشی در کشور از نظر تعداد کارکنان و دانش آموزان رتبه ی اول دارد،گفت: امسال تا ۳۵ میلیارد تومان توانستیم جذب مشارکت عمومی داشته باشیم تا بتوانیم امکانات مناسبی را برای دانش آموزان فراهم کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین مروج نیز در این مراسم ضمن تشکر از خیرین مدرسه سازشهرستان ، از اهمیت کار خیرشان نیز مطالبی را بیان کرد.

«کمرئی »مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ، «گروسی» نماینده مجلس شورای اسلامی، اعضایی شورای اسلامی شهرستان و خیرین مدرسه ساز شرکت داشتند که در جریان اقدامات و برنامه های انجام شده در زمینه مدرسه سازی قرار گرفتند.
بر پایه این گزارش مسئولان برگزار کننده جشنواره خیرین مدرسه ساز شهریار در صحبت های جدا گانه به آثار و پیامدهای همیاری و همدلی خیرین مدرسه ساز در پیشرفت و آبادانی کشورمان پرداختند.
گفتنی است در پایان جشنواره خیرین مدرسه ساز تعدادی از صاحبنظران و مسئولان آموزش و پرورش شهریار پای سن حاضر شدند تا با اهدای لوح و هدایا از خیرین مدرسه ساز تقدیر و تشکر به عمل بیاورند.
 

مریم قاسمی

 


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه