۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر - 12/9/2019 1:52:03 PM / تهران - 1:52 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 724  
31 فروردین ماه برگزار می شود؛

تجلیل از نیکوکاران مدرسه ساز منطقه 12 تهران

مراسم جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه 12 تهران، 31 فروردین ماه با حضور مدیران جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، مجمع تهران و نیک اندیشان مدرسه ساز برگزار می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۹ فروردين ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۲۹۷


«« حسن حیدری » رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه 12  با اشاره به هدف این همایش گفت: با توجه به اینکه، منطقه 12 دارای بافتی قدیمی و فرسوده است، برگزاری چنین جشنواره هایی دارای اهداف متعددی است که مهمترین آن شامل قدردانی و سپاس، بهره گیری مشارکت های مردمی، شعله ور کردن احساس افتخار، اشاعه فرهنگ مدرسه سازی  و تجلیل و تکریم از خیرین  ارزشمند است.
وی در ادامه اشاره ای به عملکرد خیرین مدرسه ساز در سال جدید کرد و گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته این افتخار نصیب منطقه ما شد تا دو مدرسه خیّری به شهروندان منطقه تقدیم کنیم، امسال هم خیر نیک اندیش آقای "سعیدی" ملکی حدود 500 متر را به آموزش و پرورش اهدا کرد که هم اکنون با تلاش های فراوان تمام مجوزها برای آغاز کار انجام شده است.
حیدری در ادامه افزود: واگذاری این ملک برای منطقه خبر بسیار خوبی بود زیرا در  خیابان مصطفی خمینی به دلیل بافت فرسوده و قدیمی، تعداد مدارس استاندارد کم است  و امیدواریم تا پایان سال 94 با تبدیل این ملک به یک مدرسه نوساز، شادی را برای دانش آموزان این محله به ارمغان بیاوریم.


زهرا کریمی

برچسب ها برچسب ها برچسب هامدیر منطقه 12


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تجلیل از نیکوکاران مدرسه ساز منطقه 12 تهران ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۹ فروردين

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه