۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن - 1/27/2020 6:33:42 AM / تهران - 6:33 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 654  

اهدای اعضای یک بانوی مدرسه ساز در منطقه 14 تهران

خوشا به سعادت کسی که قلب مهربان یک خیّر را به او پیوند زده اند. امروز قلب بانوی مدرسه ساز خانم ژاله احمدیان در بدن یک فرد دیگر به صدا درمی آید و منزل او صدای بازی و شادی دانش آموزان را خواهد شنید ولی جامعه خیرین مدرسه ساز کمبود یک انسان نیکوکار را بار دیگر در خود احساس کرد. هفته پیش بود که باخبر شدیم بانوی نیکوکار خانم احمدیان پس از سپری کردن یک دوره کما در بیمارستان بوعلی سینا به دعوت حق لبیک گفت و به دیار باقی شتافت. اعضای بدن این بانوی مهربان و خیرخواه که بر اثر مرگ مغزی دار فانی را وداع گفت به افراد نیازمند اهدا شده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ يکشنبه ۱۹ بهمن ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۶۵۷

اوایل امسال بودکه خانم احمدیان با مراجعه به دفتر مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه 14 تهران، با امضای تفاهم نامه ای منزل شخصی خود را در منطقه 14 تهران برای مدرسه سازی در اختیار آموزش و پرورش قرار داد تا این محل سقفی برای تحصیل دانش آموزان کشورمان باشد. تلاش برای ساخت مدرسه، کمک به نیازمندان و... تنها گوشه ای از فعالیت های خیر این بانوی نیک اندیش بود که دوره زندگی خود هیچ وقت ازدواجی نکرد و فرزندی هم نداشت. بدون شک نام و یاد این مرحومه که از یاران نهضت مدرسه سازی است همیشه جاودان و در خاطر دانش آموزان خواهد ماند. 

مراسم سوم این خیر نیک اندیش پنج شنبه گذشته (19 بهمن ماه) در مسجد امام حسن مجتبی (ع)  منطقه 14 تهران با حضور مسئولان آموزش و پرورش این منطقه برگزار شد. جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، فقدان این بانوی نیکوکار را به خانواده محترم ایشان صمیمانه تسلیت می گوید ... روحش شاد و یادش گرامی
       
   
 

برچسب ها برچسب ها برچسب هاخانم احمدیان


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 اهدای اعضای یک بانوی مدرسه ساز در منطقه 14 تهران ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۹ بهمن

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه