۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد - 5/28/2020 8:00:04 PM / تهران - 7:00 عصر
آرشیو خبر کد خبر: 658  
در نهمین روز ایام الله دهه فجر انجام شد؛

افتتاح 4مدرسه در شهرستان ری با حضور استاندارتهران

4 فضای آموزشی بهشت، آزاده، مکتب و مدرسه دولت آباد دیروز در شهرستان ری با حضور "سید حسن هاشمی" استاندار تهران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ سه شنبه ۲۱ بهمن ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۱۸۸۳

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، این 4 مدرسه با حضور استاندار تهران، فرماندار ری و مسئولان محلی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش، مدرسه آزاده با 1500 متر مربع زیربنا و 1/5میلیارد تومان اعتبار، مدرسه مکتب با 2000 متر مربع زیربنا و 2 میلیارد اعتبار، مدرسه دولت آباد با 1800 متر مربع زیربناو 1/8 میلیارد تومان اعتبار و مدرسه بهشت با 2000 متر مربع زیربنا و 2/5 میلیارد تومان اعتبار، بهره برداری شده و پذیرای دانش آموزان این شهرستان است.

گفتنی است، استاندار تهران در مراسم افتتاح مدرسه ابتدایی 16 کلاسه دخترانه بهشت در ناحیه 2 آموزش و پرورش شهرری اظهار داشت : خیرین به عنوان پیش قراولان بستر ساز برای علم اندوزی آینده سازان کشور نقش بسزایی در امر مدرسه سازی دارند و با شکوفایی این نهضت در کشور و همراهی دولت می توان با سرعت بیشتری به اهداف و برنامه های ازپیش تعیین شده در حوزه آموزش و پرورش دست یافت.
استاندار تهران گفت: امسال از سوی خیرین مدرسه ساز 700 میلیارد تومان در امر کمک به ساخت و ساز مدارس کشور جمع آوری شده است.
هاشمی با اشاره به اینکه ساخت مدارس از موضوعات مهم و جزء سرمایه های ملی کشور محسوب می شود بیان داشت: آنچه که از ساخت مدرسه و اماکن دولتی مهم تر است حفظ و نگهداری آنهاست و توصیه می شود تا دانش آموزان و مربیان  و اولیاء عزیز در این امر کوشا باشند.
 

برچسب ها برچسب ها برچسب هااستاندار , ری


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 افتتاح 4مدرسه در شهرستان ری با حضور استاندارتهران ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۱ بهمن

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه