۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير - 7/7/2020 8:00:53 AM / تهران - 7:00 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 800  
همزمان با سفر رئیس جمهور به غرب استان تهران انجام شد؛

افتتاح مجتمع آموزشی امام خمینی (ره) شهریار با حضور وزیر آموزش و پرورش

همزمان با سفر ریاست محترم جمهور به غرب استان تهران مجتمع آموزشی امام خمینی (ره) در شهرستان شهریار با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ سه شنبه ۵ خرداد ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۲۱۲۳


به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، در این مراسم دکتر علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، دکتر مرتضی رئیسی معاون عمرانی وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور، داریوش ورناصری مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران، علیرضا کمره ای مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علی ذبیحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار و جمعی از مسئولان محلی این شهرستان حضور داشتند.
مجتمع آموزشی امام خمینی با 12000 مترمربع زیربنا، 64 کلاس درس، مجهز به سالن آمفی تئاتر 300 نفری، 5 باب کتابخانه، 11 باب آزمایشگاه، سالن غذاخوری، نمازخانه و تجهیزات مدرن سرمایشی و گرمایشی است و برای ساخت این مجتمع بزرگ آموزشی 105 میلیارد ریال هزینه شده است.
بنا بر این گزارش، دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش در این مراسم از تلاش های سازمان نوسازی مدارس و اداره کل نوسازی مدارس استان تهران برای ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی تقدیر و تشکر کرد. بازدید وزیر آموزش و پرورش از بخش ها و ساختمان های مختلف آموزشی، پرورشی و تاسیسات این مجتمع بزرگ آموزشی از دیگر برنامه های این مراسم بود.
گفتنی است، در حال حاضر 1250 دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در این مجتمع مشغول به تحصیل هستند.
شهرستان شهریار دارای 130 هزار دانش آموز است. 

 

برچسب ها برچسب ها برچسب هامجتمع امام خمینی


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه