۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ آبان - 11/20/2019 2:00:01 AM / تهران - 2:00 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 2041  

آئین احداث مدرسه خیری بتول بختیاری در منطقه 8 تهران برگزار شد

آیین احداث مدرسه خیری به همت خیر نیک اندیش، بتول بختیاری در منطقه 8 آموزش و پرورش باحضور عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، حسینی دادستان منطق 8 شهر تهران ، مینو زمان، مدیر آموزش و پرورش منطقه8 زمانی معاون نوسازی مدارس شهر تهران ، ثقفی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل شهر تهران ، روزبهانی عضو هیئت مدیره خیرین مدرسه ساز شهر تهران ، زاهدی نماینده خیرین مدرسه ساز منطقه 8 ، غورچه بیگی معاون مشارکتهای نوسازی مدارس شهر تهران، اعضای شورای معاونین منطقه و جمعی از خیرین مدرسه ساز برگزار شد. بتول بختیاری، خیر مدرسه سازی است که ساخت مدرسه بهار در منطقه ۸ را برعهده گرفته است و هدف از این اقدام مهم را شادی روح دخترش و آرامش خود و خانواده اش اعلام کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۳۵
 
فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تسلیت اربعین حسینی گفت: وقف و خیرات از ثمرات بزرگی است که در جامعه اسلامی ما در راستای توسعه تعلیم و تربیت با آن روبرو هستیم اما همزمان با شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی و با تلاش خیرین و در راس آنها مرحوم حافظی، جریان بزرگی شکل گرفت که آموزش و پرورش را در طول سالهایی که گذشته است، متحول کرد.
وی افزود: خیرین در راستای مرتفع کردن مشکلات آموزش و پرورش گام های موثری برداشته اند. مخصوصا در مناطق محروم و این مجمع در کنار سازمان های دولتی بقدری فعالیت های موثر داشته که بخش اعظم از محرومیت های آموزشی در کشور مرتفع شد. البته در شهر تهران متاسفانه غفلت شده است. علی رغم اینکه فضاهای آموزشی شهر تهران قدمت بیشتری دارند اما کمتر به نوسازی آن پرداخته شده است.
فولادوند گفت: در ایام گذشته بیش از 50درصد از فضای آموزشی توسط خیرین ساخته شده است و این بزرگترین سعادت است. داشتن پول به تنهایی کافی نیست و باید دل باشد. خانواده محترم بختیاری بزرگواری کردند و در فضای مدرسه بهار که سالیان سال خدمات آموزشی داشته تصمیم گرفتند مدرسه تازه ای بنا کنند.
وی افزود: نیروی انسانی مهمترین عامل توسعه است و کسانیکه ثروت شان را در راستای ساخت و ساز مدارس وقف می کنند به مهمترین موضوع جامعه که همان نیروی انسانی است، پرداخته اند.
فولادوند افزود:‌ نسبت به سال گذشته حدود ۷۰ درصد جذب خیرین رشد داشته است و این در شرایط فعلی اقتصادی جامعه مهم است و این مهم به همت مجمع خیرین و نمایندگی های مناطق بدست آمده است.
همچنین مینو زمان، مدیر اداره آموزش و پرورش منطقه 8 گفت: مدرسه بهار با بهار تعلیم و تربیت و با حضور خیرین قرار است که مجدد ساخته شود. در این مدت زمانی که در سمت مدیر منطقه۸ حضور دارم کارهای خوبی به همت خیرین انجام شده است و حضور خیرین موجب حرکت بزرگی در این مدرسه شد.
وی افزود: با رای زنی ها و همراهی خیرین مدرسه ساز شش پروژه خیری در منطقه ۸استارت زده شده و این بسیار ارزشمند است. مدیر منطقه۸ با تقدیر از بتول بختیاری، خیر مدرسه ساز مدرسه بهار، گفت: خوشحالم که یک بانو عزم خیری دارد و این الگوی ارزشمندی است و امیدوارم روح درگذشته شان مرهون الطاف الهی قرار گیرد.
وی افزود: ازنگاه خیرین منطقه8 مدرسه ساختن کاری ندارد اما بعد از ساختن مدرسه چه اتفاقی بیافتد مهم است و این نگاه بسیار ارزشمند است و خوشحالیم دغدغه خیرین به این سمت رفته است.
وی افزود:‌ پروژه مولود با مساحت 580متر و چهار طبقه و در شش کلاس اول آذرماه آماده می شود و پروژه پیام انقلاب با 1000متر مربع و پروژه میثم با 580متر در تابستان افتتاح می شود. همچنین مدرسه عترت که به نام امام حسن مجتبی(ع) است و کار اشتراکی خیرین است و مدرسه علی امیری که ساخت آن با نوسازی است و 400مترمربع است در دست احداث است. در نهایت پروژه مدرسه بهار هم امروز کلنگ زده می شود و بابی برای نوسازی باقی مدارس می گشاید. مدارس منطقه۸ نیازمند بازسازی بسیار زیاد است و عزم مان جزم شده تا بتوانیم در سازندگی این مدارس به همت خیرین بسازیم.
برچسب ها برچسب ها برچسب هاخیرین


اخبار مرتبط با این خبر
12345678910...>>
ردیفتیترتاریخ
1 حاجی‌میرزایی خبر داد: تعهد 5 هزار میلیارد تومانی خیرین مدرسه‌ساز در 2 سال آینده ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
2 رخشانی‌مهر: 5 هزار نفر از خیران مدرسه‌ساز کشور را زنان تشکیل می‌دهند ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
3 چهارمین جلسه هیأت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران در دوره دهم برگزار شد ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان
4 بازدید اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران از پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته ۱۳۹۸ شنبه ۱۱ آبان
5 خانواده مرحوم عباس جلالی «راه مدرسه سازی» پدر را ادامه می دهند ۱۳۹۸ چهارشنبه ۸ آبان
6 تقدیر مدیران مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران از تعاملات رسانه ای خبرگزاری پانا ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر
7 خیر مدرسه ساز تهرانی عباس جلالی دار فانی را وداع گفت ۱۳۹۸ شنبه ۲۰ مهر
8 والده محترمه حاج علی لاهوتی خیر مدرسه ساز تهرانی دار فانی فانی را وداع گفت ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۶ مهر
9 آئین احداث مدرسه خیری بتول بختیاری در منطقه 8 تهران برگزار شد ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر
10 دانشجویان معماری دانشگاه علم و صنعت از مدرسه ایران در منطقه 3 تهران بازدید کردند ۱۳۹۸ شنبه ۱۳ مهر
11 مراسم گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد دکترحافظی در مدرسه ایشان در منطقه 10 تهران برگزار شد ۱۳۹۸ سه شنبه ۲ مهر
12 سومین جلسه هیات مدیره در دوره دهم برگزار شد ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
13 اجرای طرح یاران همزمان با بازگشایی مدارس در منطقه 13 تهران ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
14 تعامل رسانه ای با اداره آموزش و پرورش منطقه 13 تهران ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
15 6 مدرسه در منطقه 22 تهران افتتاح می شود ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۱ شهريور
16 تعامل رسانه ای با اداره آموزش و پرورش منطقه 9 تهران ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ شهريور
17 کلنگ زنی مدرسه خیری زنده یاد مرادی در منطقه 9 تهران ۱۳۹۸ شنبه ۹ شهريور
18 بانوی مدرسه ساز"ثریا جهانی"/ ساخت و تحویل هشت مدرسه در سه استان کشور/ اولویت اول ما مدرسه سازی است ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
19 بانوی مدرسه ساز گوهر ذوالقدر مقدم: آرزو داشتم پزشک شوم/برای رسیدن دانش آموزان به آرزوهایشان مدرسه ساختم ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
20 تعامل رسانه ای مجمع خیرین مدرسه ساز تهران با اداره آموزش و پرورش منطقه سه تهران ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
12345678910...>>

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه