۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين - 4/1/2020 11:57:04 AM / تهران - 10:57 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 2041  

آئین احداث مدرسه خیری بتول بختیاری در منطقه 8 تهران برگزار شد

آیین احداث مدرسه خیری به همت خیر نیک اندیش، بتول بختیاری در منطقه 8 آموزش و پرورش باحضور عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، حسینی دادستان منطق 8 شهر تهران ، مینو زمان، مدیر آموزش و پرورش منطقه8 زمانی معاون نوسازی مدارس شهر تهران ، ثقفی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل شهر تهران ، روزبهانی عضو هیئت مدیره خیرین مدرسه ساز شهر تهران ، زاهدی نماینده خیرین مدرسه ساز منطقه 8 ، غورچه بیگی معاون مشارکتهای نوسازی مدارس شهر تهران، اعضای شورای معاونین منطقه و جمعی از خیرین مدرسه ساز برگزار شد. بتول بختیاری، خیر مدرسه سازی است که ساخت مدرسه بهار در منطقه ۸ را برعهده گرفته است و هدف از این اقدام مهم را شادی روح دخترش و آرامش خود و خانواده اش اعلام کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۷۰
 
فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تسلیت اربعین حسینی گفت: وقف و خیرات از ثمرات بزرگی است که در جامعه اسلامی ما در راستای توسعه تعلیم و تربیت با آن روبرو هستیم اما همزمان با شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی و با تلاش خیرین و در راس آنها مرحوم حافظی، جریان بزرگی شکل گرفت که آموزش و پرورش را در طول سالهایی که گذشته است، متحول کرد.
وی افزود: خیرین در راستای مرتفع کردن مشکلات آموزش و پرورش گام های موثری برداشته اند. مخصوصا در مناطق محروم و این مجمع در کنار سازمان های دولتی بقدری فعالیت های موثر داشته که بخش اعظم از محرومیت های آموزشی در کشور مرتفع شد. البته در شهر تهران متاسفانه غفلت شده است. علی رغم اینکه فضاهای آموزشی شهر تهران قدمت بیشتری دارند اما کمتر به نوسازی آن پرداخته شده است.
فولادوند گفت: در ایام گذشته بیش از 50درصد از فضای آموزشی توسط خیرین ساخته شده است و این بزرگترین سعادت است. داشتن پول به تنهایی کافی نیست و باید دل باشد. خانواده محترم بختیاری بزرگواری کردند و در فضای مدرسه بهار که سالیان سال خدمات آموزشی داشته تصمیم گرفتند مدرسه تازه ای بنا کنند.
وی افزود: نیروی انسانی مهمترین عامل توسعه است و کسانیکه ثروت شان را در راستای ساخت و ساز مدارس وقف می کنند به مهمترین موضوع جامعه که همان نیروی انسانی است، پرداخته اند.
فولادوند افزود:‌ نسبت به سال گذشته حدود ۷۰ درصد جذب خیرین رشد داشته است و این در شرایط فعلی اقتصادی جامعه مهم است و این مهم به همت مجمع خیرین و نمایندگی های مناطق بدست آمده است.
همچنین مینو زمان، مدیر اداره آموزش و پرورش منطقه 8 گفت: مدرسه بهار با بهار تعلیم و تربیت و با حضور خیرین قرار است که مجدد ساخته شود. در این مدت زمانی که در سمت مدیر منطقه۸ حضور دارم کارهای خوبی به همت خیرین انجام شده است و حضور خیرین موجب حرکت بزرگی در این مدرسه شد.
وی افزود: با رای زنی ها و همراهی خیرین مدرسه ساز شش پروژه خیری در منطقه ۸استارت زده شده و این بسیار ارزشمند است. مدیر منطقه۸ با تقدیر از بتول بختیاری، خیر مدرسه ساز مدرسه بهار، گفت: خوشحالم که یک بانو عزم خیری دارد و این الگوی ارزشمندی است و امیدوارم روح درگذشته شان مرهون الطاف الهی قرار گیرد.
وی افزود: ازنگاه خیرین منطقه8 مدرسه ساختن کاری ندارد اما بعد از ساختن مدرسه چه اتفاقی بیافتد مهم است و این نگاه بسیار ارزشمند است و خوشحالیم دغدغه خیرین به این سمت رفته است.
وی افزود:‌ پروژه مولود با مساحت 580متر و چهار طبقه و در شش کلاس اول آذرماه آماده می شود و پروژه پیام انقلاب با 1000متر مربع و پروژه میثم با 580متر در تابستان افتتاح می شود. همچنین مدرسه عترت که به نام امام حسن مجتبی(ع) است و کار اشتراکی خیرین است و مدرسه علی امیری که ساخت آن با نوسازی است و 400مترمربع است در دست احداث است. در نهایت پروژه مدرسه بهار هم امروز کلنگ زده می شود و بابی برای نوسازی باقی مدارس می گشاید. مدارس منطقه۸ نیازمند بازسازی بسیار زیاد است و عزم مان جزم شده تا بتوانیم در سازندگی این مدارس به همت خیرین بسازیم.
برچسب ها برچسب ها برچسب هاخیرین


اخبار مرتبط با این خبر
12345678910...>>
ردیفتیترتاریخ
1 مشارکت یک میلیارد تومانی خیر 84 ساله برای ساخت مدرسه در تهران ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۵ اسفند
2 آیین احداث مدرسه امام حسن مجتبی (ع) در منطقه 8 تهران برگزار شد ۱۳۹۸ شنبه ۱۹ بهمن
3 ویژه نامه درگذشت رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در خبرگزاری پانا منتشر شد ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ بهمن
4 همزمان با ایام مبارک دهه فجر مدرسه خیر ساز "هنرور" در منطقه 16 افتتاح شد ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ بهمن
5 جلب رضایت خیرین اولویت اول مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
6 عملیات ساخت مدرسه خیرساز خدیجه الکبری (س) آغاز شد ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
7 مدارس خیرساز فاطمه عرب و کاظمیه در منطقه 17 تهران افتتاح شد ۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
8 عملیات ساخت مدرسه خیرساز شهید رحیمی در منطقه ۴ تهران آغاز شد ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ بهمن
9 افراد واجد شرایط برای کار در دفاتر نمایندگی مجامع خیرین در مناطق شهر تهران انتخاب شدند ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ دي
10 احداث بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز كشور درتهران به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۷ دي
11 پیام تسلیت مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران در پی شهادت سردار پر افتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی ۱۳۹۸ شنبه ۱۴ دي
12 چهارمین جلسه فعالان خیرین مدرسه ساز در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۰ دي
13 نشست مشترک اعضای نمایندگی های مجمع خیرین مدرسه ساز با مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد / توانمندسازی نمایندگی ها مهم ترین هدف مجمع خیرین مدرسه ساز در شهر تهران ۱۳۹۸ دوشنبه ۲ دي
14 خیرین و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران با قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ آذر
15 حسین علیمرادی خیر جوان استان سیستان و بلوچستان دار فانی را وداع گفت ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
16 نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان استثنایی در مدرسه خیرساز شهید محبی تهران برگزار شد ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
17 درد بچه های استثنایی را چشیده ام ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
18 دومین نشست تخصصی بررسی حضور در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۳ آذر
19 حسین علیمرادی خیر جوان استان سیستان و بلوچستان دار فانی را وداع گفت ۱۳۹۸ شنبه ۹ آذر
20 دبستان خیّر ساز «هنرور» در آستانه گشایش ۱۳۹۸ چهارشنبه ۶ آذر
12345678910...>>

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه