۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير - 7/15/2020 1:42:56 AM / تهران - 12:42 صبح
آرشیو خبر کد خبر: 1422  
مدیر آموزش و پرورش منطقه 14 تهران:

استقبال دانش آموزان از جشنواره های تجلیل از خیرین مدرسه ساز بسیار باشکوه بود

مریم اجاقی رئیس آموزش وپرورش منطقه ۱۴ در گفتگو با خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت : جشنواره های خیرین مدرسه ساز منطقه ۱۴ با حضور خیرین ، خانواده های محترم آنان، مسئولین منطقه واعضای شورای معاونین و مسئولین دوایر اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۴ در مدارس این منطقه از جمله مدرسه ی حلی۴ ومدرسه ی حلی ۹ وهمچنین مدرسه ی آیت که خیرین آنان آقایان رسایی، ابریشمچی بوده است برگزار شد که استقبال دانش آموزان و خانواده هایشان چشمگیر در این مراسم چشمگیر بود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند ساعت 00:00 تعداد بازدید : ۸۲۰
 
بنابراین گزارش، مدیر آموزش و پرورش منطقه 14 همچنین گفت : این مراسم در  مدرسه شاهد امام سجاد( علیه اسلام) دبستان دخترانه ومدرسه ی شاهد امام حسین
( علیه السلام) مقطع متوسطه دخترانه با حضور خیر بزرگوار شاه حسینی برگذار شد.
اجاقی تاکید کرد:مراسم جشنواره خیرین ساز ،مدرسه  رحمانی فر در مقطع دبستان دخترانه ،بسیار با شکوه ودر مکانی متفاوت برگزار شد این مراسم در مزار مرحوم،خیر مدرسه ساز برگزار شد که  با استقبال خوبی از طرف بچه ها و خانواده آن مرحوم زوبرو شد. ،در این مراسم ،دانش آموزان ومسئولین مربوطه وبرخی خیرین محترم مدرسه ساز و خانواده محترم این خیر شرکت داشتند.
در این جشنواره ها دانش آموزان ضمن بیان خاطرات، دست نوشته ها و نامه های خود را به خیرین مدرسه ساز ‌نوشتند تا این جشنواره را پرشورتر کنند.
این مقام مسول در ادامه می گوید :در حال حاضر مدارسی هستند که به دست خیرین ساخته شده اند، ودر چند روز آینده همایش خیرین مدرسه ساز در آن مدارس برگذار می شود، از جمله مدرسه ی فیاض بخش در انتظار اجرای جشنواره هستند.
وی خاطرنشان کرد:17 اسفند ماه نیز  همایشی متمرکز در منطقه ۱۴ برگزار خواهد شد که برای نکو داشت این خیرین و تقدیر و تشکر از زحمات این بزرگواران و خانواده های خیرین محروم با حضور مسئولین و حتی دانش آموزان برگزار خواهد شد ،تا در این مراسم از زحمات این خیرین تقدیر شود.
ملیحه محمود خواه 
 
برچسب ها برچسب ها برچسب هاآموزش و پرورش منطقه 14


اخبار مرتبط با این خبر

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

خبرنامه